Datça'da Deniz Manzaralı Günlük Kiralık daire 125 tl

Kodla Büyü
DATÇA MESUDİYEDE GÜNLÜK KİRALIK DENİZ MANZARALI MÜSTAKİL DAİRE

Ev Datça Mesudiyede olup deniz manzaralıdır. Datçaya uzaklığı 13 km, Ovabükü, Hayıtbükü koylarına 1,5 km uzaklıktadır.

Dilerseniz günlük, dilerseniz haftalık kiralayabilirsiniz.

Oda 1: Çift kişilik yatak + dolap + klima
Oda 2: 2 adet tek kişilik yatak + dolap + klima
Mutfak: Dolaplar, ocak, buzdolabı, 2 adet çekyat, 4 kişilik yemek masası
Banyo: Elektrikli şofben+Çamaşır makinesi

Günlük kirası 125 tl olup uzun süreli kiralamada fiyatta indirim yapılacaktır.

http://www.sahibinden.com/ilan/emlak-ko ... 116/detay/

fotograf ve haritada koyarmısınız..

geçenlerde benzeri bir yer kiraladım elektirik ve su paralarını vb biz ödedik.

evdeki buzdolabı o kadar eskiydiki gece gürültüsünden uyuyamadık..
klima o kadar kötüydüki sesinden kafanız şişerdi..
yakınlarda bir kanal varmış ve evde o kadar çok sivri sinek vardı ki kevgire döndüm..
yataklar o kadar kötüydü anlatamam.. ayrıca pisti..
hava çok çok nemli ve sıcaktı.. çocuklar pişik oldu..
her yanımız sivri sinekten kaşıntıdan yara bere..

eğer anne baba ve 6 yaşından küçük çocuklarınız varsa ufak bir aileyseniz.. kiralık ev oda tavsiye etmiyorum.. 5-10 kişiyseniz uyabilir..

heleki ramazanda gidecekseniz.. zaten bu paraya 2 kişi güzel oteller bulabilirsiniz.. özellikle alternatif turizim yapan, (muhafazakar kesime hitap eden) otellerin ücretlerinde müthiş düşüşler olur.. ramazanda kimse bu otellere gitmez çünkü.. 5 yıldızlı bir otele 35 euro gidebiliyorsunuz..

biz kalabalık gittiğimizden ancak 2 tane 3+1 eve sığdık ucuz olsun diye.. böyle bir durumda tercih edin kiralık evleri..

ya gitmeseydin diyebilirsiniz ama evi kiraladığınızda kapora gönderiyorsunuz.. gidip görüp beğenmediğinizde paranız yanıyor.. ayrıca ev sahibi evin tüm kirasını peşin istiyor.. ayrıca kalabalıksanız hemen başka güzel bir yer buluverme imkanınızda olmuyor..

birdahamı tövbe...

bundan sonra haziran ortası yada eylül aylarında giderim.. temmuz ve ağustosta sahil bölgeleri hiç mantıklı değil..

şuan iç anadoludayım serin kuru bir hava var. 1 damla terlemedim 4 gündür. şükür..

tayinci42' Alıntı:

yakınlarda bir kanal varmış ve evde o kadar çok sivri sinek vardı ki kevgire döndüm..

eğer anne baba ve 6 yaşından küçük çocuklarınız varsa ufak bir aileyseniz.. kiralık ev oda tavsiye etmiyorum.. 5-10 kişiyseniz uyabilir..

heleki ramazanda gidecekseniz.. zaten bu paraya 2 kişi güzel oteller bulabilirsiniz.. özellikle alternatif turizim yapan, (muhafazakar kesime hitap eden) otellerin ücretlerinde müthiş düşüşler olur.. ramazanda kimse bu otellere gitmez çünkü.. 5 yıldızlı bir otele 35 euro gidebiliyorsunuz..
tatiliniz baya renkli geçmiş :)

beyazgolge' Alıntı:
tatiliniz baya renkli geçmiş :)

tatil mi hangi tatil.. tek güzel yanı sabah güneş doğarken 5-10 km ve bom boş bir kumsalda denizde olmak güzeldi.. evin borcu bir bitsin biliyorum ne yapacağımı da..

tayinci42' Alıntı:

yataklar o kadar kötüydü anlatamam.. ayrıca pisti..

biz kalabalık gittiğimizden ancak 2 tane 3+1 eve sığdık ucuz olsun diye.. böyle bir durumda tercih edin kiralık evleri..

ya gitmeseydin diyebilirsiniz ama evi kiraladığınızda kapora gönderiyorsunuz.. gidip görüp beğenmediğinizde paranız yanıyor.. ayrıca ev sahibi evin tüm kirasını peşin istiyor.. ayrıca kalabalıksanız hemen başka güzel bir yer buluverme imkanınızda olmuyor..

birdahamı tövbe...

bundan sonra haziran ortası yada eylül aylarında giderim.. temmuz ve ağustosta sahil bölgeleri hiç mantıklı değil..

şuan iç anadoludayım serin kuru bir hava var. 1 damla terlemedim 4 gündür. şükür..
Geçmiş olsun. :)

Geri