DASK ve Yangın Sigortası

Kodla Büyü

bomax01

Süper Üye
Süper Üye
Evi alalı 1 yıl olmak üzere. Telefonuma mesaj geldi. Kredi çektiğim banka bakiyem yeterli olduğunda yeni dask ve sigorta ücretini hesabımdan tahsil edecekmiş. Eğer dışarıdan yaptıracaksam da poliçe nüshalarını banka şubesine iletmem gerekiyormuş.

Sizce dışarıya mı yaptırmalıyım yoksa yine kredi çektiğim banka şubesine mi?

Hangisi kârlı olur? Yaptıran ya da bilenlerden cevap bekliyorum.

Teşekkürler.

hocam banada sizin ki gibi mesaj geldi ben sok her yil alacakmisiniz demiştim 5 yil kredi icin her yil aliniyormus bankadan otomatik yeniledim cok iyi hatirliyorum 560 tl para vermiştim bu yil gene verecegiz bakalim

Bankanıza yaptırın.Onlar her sene hazırlar siz gider imza atarsınız ücretini yatırırsınız.Banka sizin yerinize herşeyi takip eder bilgilendirir.

banka beni konut sigortası için aradı ve fiyat teklifi sundu 268 tl.Dışarıdaki sigortacıya yaptırdım 118 tl.Sigortanın evraklarını pdf olarak alıp bankaya yolladım.Bilginize.

Buzkırıcı' Alıntı:
Bankanıza yaptırın.Onlar her sene hazırlar siz gider imza atarsınız ücretini yatırırsınız.Banka sizin yerinize herşeyi takip eder bilgilendirir.

Hocam zor işler değil diye düşünüyorum. Sigortacı daha uygun ve daha fazla taksit imkanı sunarsa ona yaptırayım diye düşündüm.

Geri