DANIŞMAN ÖĞRETMEN OLAN ARKADAŞLAR

Kodla Büyü

KARÇİÇEĞİ

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Süper Üye
Seçkin Üye
ARKADAŞLAR danışman öğretmen olanlara ek bir ücret veya bir uzman öğretmenlik ünvanı gibi ünvan verilebilir mi? Bu konuda bilgisi olan arkadaşlar....

Bugün İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde toplantı yaptık. Müdür bey bize bu iş karşılında sadece dua alacaksınız dedi :) Beni zaten re'sen aldılar bu göreve, yani benim için değişen bir şey yok.. Ama isteyerek görev isteyenler baya bir hayal kırıklığına uğramış..
Yalnız şunu da söylüyorum ilerleyen günlerde sendikalar bu işin peşine düşecek ve kazanım için uğraşacaklar..

hocam başvuru esnasında gelen yazıda uzman öğretmenlik verilecek diyordu. fakat uzman öğretmen olmak için kaç aday öğretmenle çalışman gerek bilemiyorum.

bize seminer esnasında ücret ve uzman öğretmenlikle ilgili kesin birşey yok dendi. ama forumlarda 10 aday öğretmenden sonra uzman verilecek falan yazıyor. bana hiç te inandırıcı gelmiyor.

var mı aday öğretmeni gelen öğretmenler. benim geldi başladık bakalım hayırlısı.

bu arkadaşlarımıza mutlaka birşeyler verilecekki bu danışman öğretmenlik yazısından hiçbirimizin haberi olmadı.apar topar birileri seçildi isimler gönderildi falan filan. eğer bir mükafatı olmasaydı böyle gizli kapaklı sümenaltı yapılmazdı diye düşünüyorum.

arkadaşlar aday öğretmenler 6 saat okulda kalacak yaa hani o 6 ders saati mi yoksa normal 6 saat mi? :)

Geri