d sürücüsüne windows kurmak

Kodla Büyü

dondut

Site Gezgini
arkadaşlar xp kurarken ntldr hatası ve bazı dosyaların kopyalanması ile sorun yaşıyordum ve format atamıyor, bilgisayarı da açamıyordum. sonra d sürücüsüne xp yi kurmayı denedim. bilgisayar açıldı. C deki windows klasörünü elle sildim. şimdilik sorun çözüldü gibi ama bunlar sorun yaratırmı acaba?

bir de 2 bilgisayrda daha ntldr hatası var onlarda sorunu hala çözemedim. :( arkadaşlar çözüm önerileri sunmuşlardı. teşekkürler ama henüz olmadı

toplam 3 bilgisayarın d sürücüsüne windows xp yükledim. bunların hiçbirinde c sürücüne kurulmadı. hep hata verdi. d ye kurmak sorun yaratmaz dimi arkadaşlar?

hocam bilgisayarlarınızda güvenlik kartı olablir ondan kurulum yapamıyor olabilirsiniz d de olmasu sorun yaratmaz benim C de vista var evde, L de de xp var ne olsun maaşallah canavar gibi korkmayın içiniz rahat olsun

hocam hiçbir problem olmaz.

gizemkar hocam güvenlik kartı var demişin ama hocam eliyle windows u silebiliyormus sonrada.... güvenlik kartı diildir. hdd hatası olaiblir. fdiskle düzenle hhdd ni bence. yada öncesinde scandiskle bi dene olazsa fdisk yaparsın.

ayrıca ntldr eksik uyarısı için bakınız...

http://www.bilgisayarbilisim.net/viewtopic.php?t=1037

harddiskte bad sektor oluşmuş olabilir yeniden parçalanması gerkir bu durumda, işletim sisteminin D sürücüsünde olması hiç bir problem yaratmaz

Geri