Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama

d sürücüsüne windows kurmak

Konu, 'Windows İşletim Sistemleri, Sorunlar ve Çözümler' kısmında dondut tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal

1. dondut

dondut Site Gezgini

arkadaşlar xp kurarken ntldr hatası ve bazı dosyaların kopyalanması ile sorun yaşıyordum ve format atamıyor, bilgisayarı da açamıyordum. sonra d sürücüsüne xp yi kurmayı denedim. bilgisayar açıldı. C deki windows klasörünü elle sildim. şimdilik sorun çözüldü gibi ama bunlar sorun yaratırmı acaba?

bir de 2 bilgisayrda daha ntldr hatası var onlarda sorunu hala çözemedim. :( arkadaşlar çözüm önerileri sunmuşlardı. teşekkürler ama henüz olmadı

2. dondut

dondut Site Gezgini

toplam 3 bilgisayarın d sürücüsüne windows xp yükledim. bunların hiçbirinde c sürücüne kurulmadı. hep hata verdi. d ye kurmak sorun yaratmaz dimi arkadaşlar?

3. gizemkar

gizemkar Seçkin Üye Seçkin Üye

hocam bilgisayarlarınızda güvenlik kartı olablir ondan kurulum yapamıyor olabilirsiniz d de olmasu sorun yaratmaz benim C de vista var evde, L de de xp var ne olsun maaşallah canavar gibi korkmayın içiniz rahat olsun

4. Hacker

Hacker Seçkin Üye Seçkin Üye

hocam hiçbir problem olmaz.

gizemkar hocam güvenlik kartı var demişin ama hocam eliyle windows u silebiliyormus sonrada.... güvenlik kartı diildir. hdd hatası olaiblir. fdiskle düzenle hhdd ni bence. yada öncesinde scandiskle bi dene olazsa fdisk yaparsın.

ayrıca ntldr eksik uyarısı için bakınız...

http://www.bilgisayarbilisim.net/viewtopic.php?t=1037

5. KILIÇARSLAN

KILIÇARSLAN Aktif Üye

harddiskte bad sektor oluşmuş olabilir yeniden parçalanması gerkir bu durumda, işletim sisteminin D sürücüsünde olması hiç bir problem yaratmaz

6. dondut

dondut Site Gezgini

teşekkürler arkadaşlar. içimi rahatlattınız :)

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal