D Sürücüsü Dolu Fakat Bilgiler Görünmüyor!

Kodla Büyü

hittake

Üye
Herkese merhabalar,

D sürücüsünde 15 GB'lık bir alanım dolu görünüyor fakat dosyalara erişemiyorum. Combofix, SUPERAntiSpyware denedim CMD Attrib komutlarını denedim Antivir ile tarattırdım ama malesef dosyalar görünmüyor. Çözüm yolu olan var mı format dışında?

attrib -r -h -s -a /s /d *.* bunu dene çalıştır cmd yazıp açtıktan sonra d sürücüsüne geçmeniz gerek cd d : diyerek olmazsa

bence güvenlik ayarlarında bir sorun olabilir sağ-tuş güvenlik deyip everyone tam denetim bir fikir umarım düzelir

Hocam d'ye girdiğin zaman menülerden sırasıyla Araçlar - Klasör Seçenekleri - Görünüm menüsüne gir, "Korunan işletim sistemi dosyalarını gizle (Önerilen)" seçeneğindeki seçimi kaldır, Tamam'a bas. Sorun giderilecektir muhtemelen.

dos tan erişin hocam çok önemli bilgiler varsa dos ortamından başka bir birim üzerine kopyalayın.

programı kur. Daha sonra yerel diskin üzerine sağ tıkla öznitelikleri değiştir'i tıkla gizli tikini kaldır alt klasörleri dahil et tamam de.

Ekli dosyalar

• attribute changer.rar
    1.3 MB · Görüntüleme: 972
SheqiL_' Alıntı:
Hocam d'ye girdiğin zaman menülerden sırasıyla Araçlar - Klasör Seçenekleri - Görünüm menüsüne gir, "Korunan işletim sistemi dosyalarını gizle (Önerilen)" seçeneğindeki seçimi kaldır, Tamam'a bas. Sorun giderilecektir muhtemelen.
:+1: Temizlemiş olduğun virüsler dosyalarını görünmez yapmış... Büyük ihtimal hocamın dediği işini göreceksin... Klasötler gizli klasör haline gelmişler...

Geri