D-Smart kullananların yorumlarını bekliyorum

Kodla Büyü

mailicin

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Merhabalar;
Evime internet bağlatacağım. Televizyonum kendinde HD uydu alıcılı, bu yüzden kanal geçişleri yavaş. Bende internete vereceğim paraya D-smart (HD)+Smile Adsl kampanyasına katılsam mı diye düşünüyorum. HD uydu alıcı ve Maxi paket almayı düşünüyorum. Ama bazı sorular kafama takılıyor?

1- D-smart uydu alıcısı yavaş mı, başka sorunları var mı?
2- D-smart'tan çok fazla şikayet var gibi, gerçekte durum nedir?
3- Smile Adsl kullananlar tavsiye der mi?
4- Bunun yerine sadece internet kullanacağım uygun paket tavsiyesi olan var mı? (TV'yi de uydu da olan kanllardan idare ederim eğer çok kötüyse)

smile adsl kullanıyorum ben. 4 senedir problemsiz.50gb adil kota diyor ama ben hep aştığım halde hız düşmüyor. o yüzden çok memnunum :D

Sze tavsiyem tahaddütlü bir iş altına girmemeniz ve d-smart cihaz almak yerine istediğiniz bir hd uydu alıcısı alın (modül girişi olan) ve d-smart modüllü üye olun. internet konusunda birşey diyemeyeceğim.

1- Uydu alıcısı next ye 15000 hd kullanıyorum kaliteli bir cihaz ama kanal geçişleri yavaş ben memnunum ama ..
2- Ne konuda şikayet var bilmiyorum
3- 12 gb kotalı kullanıyorum.. bi sıkıntı olacağını sanmıyorum ttnet altyapısını kullanıyor nihayetinde
4- taahhütlü dsmart+internet kampanyalarının bazıları çok cazip..

genel olarak ben memnunum ama yine de siz bilirsiniz

d smart kullanıcısıyım 1 buçuk senedir ve gayet memnunum. problem yaşamadım yalnız ilk açılışında biraz yavaş o kadar. kanal geçişlerinde bir problem görmedim. interneti ile ilgili yorum yapamıycam.

Hocam iptal için 10 gün beklettiler.. Adamlar iptal için senden APS istiyorlar.. Smile dediğin TTNET'in perakende hali..

d smartta kanal geçişlerinde ses hemen geliyo fakat görüntü 1-2 sn ye sonra geliyo. onun dışında bi sıkıntı yok. uzun süre cihaz açık kaldığında, sanırım cihaz ısındığından dolayı kumanda da yavaşlıyo biraz. ama kalite olarak çok memnunum, hd kanallarda film ve maç izlemek baya zevkli oluyo..

dsmartın müşteri temsilcisinden çok şikayet var gördüğüm kadarıyla, ama sanırım abone olacağım. benim en büyük korkum 2 sene taahhüt verip hergün pişman olmak.

imkanınız varsa peşin alın hocam.. fatura derdi, taahhüt derdi olmaz.. gerçi sizin tarifenin detaylarını bilmiyorum.. internet olduğu için taahhüt vardır büyük ihtimal.. ama uydu açısından bi sıkıntı yok.. interneti bilemiyorum tabi..

sayın hocam bende hd kanallar için aldım
kanal geçişleri konusunda biraz hassasım eskiden digitürk vardı onun makinesine göre bayağı iyi
1 saniyede filan hd kanalı açmış oluyor bazı kanallar sokıntılı ama en yavaş açılanalar fx kanalları
diğerleri tatmin edici.
cihaz çok kaliteli değil ama idare eder bi cihaz. biraz fazla ısınıyor o kadar ısınması beni rahatsız etmiyor.
bazen kanal ilerlerken ileri gideceğine geri filan geliyor o da yazılımsal geçen gün güncelledim şu anda yok gibi.
ben internetsiz kullanıyorum bir sıkıntı yok. internet kullanan arkadaşlarım var onlar memnun.
ama şunu tavsiye ederim
iyi bir makine al d smart modül al kullan benim param olsaydı öyle y apacaktım ama 3 takiste full paket 2 yıl veriyorlardı ondan aldım.

Eve yeni led tv aldım. Bunun yanında d smart almayı düşünüyorum.Özellikle internet için. ttnet den alsam ayda 60-70 tl limitsiz fatura gelir heralde. kullanan arkadaşlar varsa tecrübelerini ve yorumlarını bekliyorum

hocam ben türk telekomun sınırsız internet paketini kullanıyordum. 80 lira veriyordum aylık. d smartın kampanyasını duyunca yalın internet + maxi hd paketi için şimdi 80 tl ödüyorum. alt yapı olarak türk telekom altyapısı kullanıyor. ancak modemleri gerçekten çok daha iyi ben sürekli olarak ttnette düşme problemi yaşıyordum ancak şu an hiç öyle bir problemim yok. ayrıca 8 mb bağlantı hızım ve kotayı geçince düşme işlemine de maruz kalmadım hiç. 950 kb ve 1 mb ile dosya indirdiğimi biliyorum. ben çok memnunum.

dsmartı 2 yıldır kullanıyorum full paket gerçekten memnunum kanal geçişleri hd kanallarda biraz yavaş ama çokta değil benim dsmart internetsiz geçen sene full paket e 39 veriyorumdum bu sene 25 e düşürdüler ayrılacağım deyince uzattım 1 sene daha kısacası memnunum özellikle film kaalları güzel spor düşkünü olmadığım için içerikler beni doyuruyor o internet fiyatına d smart ta biraz abartma fiyatları iyi öğren telefonda

kadir26' Alıntı:
hocam ben türk telekomun sınırsız internet paketini kullanıyordum. 80 lira veriyordum aylık. d smartın kampanyasını duyunca yalın internet + maxi hd paketi için şimdi 80 tl ödüyorum. alt yapı olarak türk telekom altyapısı kullanıyor. ancak modemleri gerçekten çok daha iyi ben sürekli olarak ttnette düşme problemi yaşıyordum ancak şu an hiç öyle bir problemim yok. ayrıca 8 mb bağlantı hızım ve kotayı geçince düşme işlemine de maruz kalmadım hiç. 950 kb ve 1 mb ile dosya indirdiğimi biliyorum. ben çok memnunum.

Hocam limitsiz düşünüyordum bende film izlemek için özellikle sizin kotalı sanırım..Bir de hocam 80 tlye modem ve yalın internet fiyatı dahil mi? son sorum maxihd paketinde hangi kanallar var .. sorular çok oldu kusura bakmayın :)

Sanal ortamda yaptığımız araştırma sonucu d-Smart bağlatmaya karar verdik ancak hata yaptığımızı gördük, başvuru yaptıktan bir hafta sonra bir zahmet gelip TV yi bağladılar, internet için modemi de elimize verip kablosunu çekip bağlatın, internet kullanımınız başladı dediler, bu işi bizim yapmamamız gerektiği konusunda itirazlarda bulunduk ama ilgilenmediler, bir süre personel gelip bağlayacak diye oyaladılar, üzerine bir de kullanmadığımız internetin faturasını işletmeye başladılar. Daha sonra d-Smart'ı kapatmak istediğimizi belirttiğimizde de 116 TL kapatma ücreti istediler, siz siz olun d-smart'tan uzak durun ya daaaa önceden kablonuzu falan çektirin ki onlar zahmet etmesin! :roll:

Dsmart başta kurulurken kurulum ücretini topluca 40lira veya aylık faturaya 2lira eklenerek ödeyebiliorduk.ilk faturada 40liratı ödedik.2.faturada 2lira fazlalık vardı.3 defa falan aradım müşteri hizmetlerini.ortalama 15-20dk beklioz sonra hat düşüo.en son temsilciye bağlandığımda siz bekletip sistemden ort 20dkda atıosunuz,işimi hızlı yapın deyip anlattım durumu,hak verdi düzeltti ama ayıp yaptıkları.

biz dsmart ve int beraber aldık.int 16mb hıza kadar çıkabileceğimiz söylendi,oyüzden en yuksek hızda aldık ama hiçbir zaman 16mb hıza çıkamadık,neden hız yukselmiyor die aradığmızda bulunduğunuz konumun altyapısı uygun değil dendi.başta olcağnı söyleyip nie sattınız ozaman dediğimizde sizinle görüşen arkadaşın altyapısına bakması gerekiyordu dediler,baktı uygun dedi dediğimizde telefondaki kişi cevap vermiyor.

Biz + 18 kanallar hariç tüm kanalları aldık.biz aldıktan sonra dsmarta katılan belgesel kanalları falan açılmıyor.nie açılmıyor dedik.sizin üyeliğinizden sonra geldi o kanallar dediler.iyiy de biz tüm kanallar için bu parayı veriyoruz size dioruz.gene bi sessizlik

Müşteri hizmetleri kötü, çakallık yapıyorlar, fiyatlar standart değil adamına göre değişebiliyor.

Geri