DİZÜSTÜ FORMATTA BAĞLI HDD YOK DİYOR????

Kodla Büyü
hard disk bozulmuştur. Bence dizüstünü ters çevir öle dene tepesi yukarı yani bazen çalışıyor öle hard diskler ama çözüm değil :) Eskiyse bilgisayar bide bozulmuşltur başıma gelmişti

omerkaraca' Alıntı:
hard disk bozulmuştur. Bence dizüstünü ters çevir öle dene tepesi yukarı yani bazen çalışıyor öle hard diskler ama çözüm değil :) Eskiyse bilgisayar bide bozulmuşltur başıma gelmişti

HOCAM SEN BENİ GÜLDÜRDÜN ALLAH ta seni GÜLDÜRSÜN
HARDDİSKİN GÖZÜKMEME NEDENİNİ ARKADAŞIMIZ HANGİ İŞLETİM SİSTEMİNİ KULLANIYOR BİLELİMKİ ONA GÖRE İLAÇ YAZALIM
SAYGILAR SELAMLAR

hocam bu sorun bende vardı benimkinin markası hp compaqtı aynı hatayyı veriyodu.
windows kura tam başlarken bu hatayı veriyor ben hatayı orjinal xp yükleyerek çözebildim

dizüstü hdd sorunu

hocam ben raso foruma yeni üye oldum, dizüstüne format atarken hdd yok demişsin sebebini ve çözüm yolunu açıklıyorum:
laptobun hddsi sata senin xp cd sinde sata driverları yok, bir xp cd si bulup onu sata sürücülü hale getir sonra format at. nasıl yapacağın

http://www.notebook.gen.tr/notebook-gen ... m-t18.html
adresin de var kolay gelsin

omerkaraca' Alıntı:

bilgisayarı ters mi kullancak ondan sonra

Raid rücülerinin olmammasıyla ilgili bir problem Sata HDD ler bu sürücüler olmayınca görünmüyorlar diğer bir yöntemle bunu çözebilyorsunuz. BİOS ayarlarına girip sata özelliğini kapatarak format atabilirsiniz...

sedat01 hocam daha önce hangi işletim sistemi yüklü idi. Partition yada partitionların var olduğuna emin misin?

dervisahmet' Alıntı:
omerkaraca' Alıntı:

bilgisayarı ters mi kullancak ondan sonra

yatarak kullanmakta fayda var :) yata yata çalışmak güzel olurdu :) hele işyerinde

Arkadaşlar makina fujitsu simens amilo pro v 2045.
Format atmayı başardım ancak.Format sebebi nete girmiyordu .YAni sınırlı bağlantı idi .Ip adresi alamıyordu makina Ne yazıkki formattan sonrada girmiyor Makina bir arkadaşın.Yardım edebilecek arkadaş yazarsa sevinirim.

Geri