Cuma ve Pazartesi Okula Gidecek miyiz?

Kodla Büyü

akdenizkanki

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Seçim dolayısıyla öğretmenler cuma ve pazartesi günü idari izinli sayılacak lar ve ek derslerinde bir kesinti olmayacak. Btr öğretmen olarak bizde izinlimiyiz yoksa okula gitmek zorunda mıyız?

Seçim göreviniz varsa sadece Cumartesi sandık yeri ayarlaması için okula uğrarsınız, Pazar da görevini yaparsınız... Seçim göreviniz yoksa Salı gününe kadar tatil, gidin gezin eğlenin hocam..

dengem' Alıntı:
Seçim göreviniz varsa sadece Cumartesi sandık yeri ayarlaması için okula uğrarsınız, Pazar da görevini yaparsınız... Seçim göreviniz yoksa Salı gününe kadar tatil, gidin gezin eğlenin hocam..
Dünya hayatı bir imtihan yeridir. Gezip Eğlenilecek yer değildir.

Idari izinde ucret verilir bu kazanilmis haktir..
almak istemiyorsaniz okula bagislarsiniz..
ayrica dunya imtihandir gezip eglenme yeri degildir gibi sacma mesajlarla konuyu bulandirmanin anlami da yok..
dunya elbette gezip eglenme yeridir.. hem de imtihandir hayat..
eglenmeden akliniza sagdece pavyonlar ve gece hayati mi geliyor..

akdenizkanki' Alıntı:
Seçim dolayısıyla öğretmenler cuma ve pazartesi günü idari izinli sayılacak lar ve ek derslerinde bir kesinti olmayacak. Btr öğretmen olarak bizde izinlimiyiz yoksa okula gitmek zorunda mıyız?
kusura bakmayın hocam ama bu konuda muallakta kalmak bile saçma.öğretmenler idari izinli ek dersini alacak diyosunuz ee BTR öğretmen değil mi?Ayrıca yıllar öncesinde yayınlanan ama bir türlü okumadığımız bakanlığın BT Rehberliği yazısında çalışma saatlerinde eğitim öğretim saatleri olarak geçmiyor mu?Cuma ve pazartesi eğitim öğretim mi var?bir adım ilerleyemiyoruz malesef.biz daha kendimizi tanıyamıyorsak başkalarının tanımasını nasıl bekleyelim.

Duzgunce cevap veren arkadaşlara teşekkür ediyorum. İlk defa btr iken idari izne denk geldim bunda olayı büyüten arkadaşı anlamadım. Yok dersin açıklamasını yaparsın olur. Bende teşekkürü ederim. Hele olayı siyasi ye cekene anlam veremedim troll filan neyse ..

graur' Alıntı:
dengem' Alıntı:
Evet haklısınız hocam.. Bu güzel mesajlarınızın devamını özelden de bekliyorum.. Bu zamanda sizin gibi değerli hocalarımızı zor buluyoruz..

graur' Alıntı:
dengem' Alıntı:

:eek: :eek:

Yine bir tatil öncesi okula gidecek miyiz konusunu gördüm, çok şükür Allah'ım...

dengem' Alıntı:
graur' Alıntı:
dengem' Alıntı:
Evet haklısınız hocam.. Bu güzel mesajlarınızın devamını özelden de bekliyorum.. Bu zamanda sizin gibi değerli hocalarımızı zor buluyoruz..
Dalga geçiyorsun uz ama herkesin bir imtihanı vardır. Ben benimki nasıl bir imtihan diye düşündügum anda evliliği mızın 1 senesi dolmadan dogumda eşimi kaybettim. Ve şimdi 9 aylık kızımla yalnizim.

hocam kusura bakma hakkını helal et..
sen en büyük imtihanlardan birini geçirmişsin..
Allah sabır versin..

Geri