CS3'TE FLASH AÇILMIYOR

Kodla Büyü

kalendar

Site Gezgini
Cs3'te flash programını açmaya çalışıyorum ancak bilgisayar kendini resetliyor.
İşin garip tarafı başka bilgisayarda da aynı hatayı veriyor. Neden olabilir?

Hocam bir ara bende de olmustu aynı problem neden anlamadım bende,

o an dan sonra bir daha cs3 kurmadım zaten!

ilk kurduğumda cs3 ü flashı kurmuştu ama şimdi 2-3 defa denedim kurmuyo diğerini kuruyo sadece flashta hata veriyor..regeditten kayıtları silip kurdum progfiles tan dosyasını silip denedim olmuyo malesef..bi bilen varsa yardım etsin..öğretim nesnesi geliştiricem flash çalışmıyor :D

alper_atabek' Alıntı:
hocam portable indir uğraş falan yedekten hemen yükleyim istiyorum ama bi çözüm yok galiba:)

Hocam ben adobenin çağrı merkezini aradım onlar bile çözüm bulamadılar.
Nasıl bir şeyse?

Arkadaşlar bu durum meb in verdiği türkçe CS3 lerde oluyor. 2 yıl önce karşılaşmıştım ve çözümünü burada vermiştim. Fakat site bir ara kapandığında tüm mesajlarım silindi. Ve dolaısıyla o konuda silindi. Kendim tarafından denenmiş ve bu dertten muzdarip tüm formatör arkadaşlarımın dertlerine çare olmuş basit bir çözümü var. Gerekli dosya harici hdd de ve yanımda değil. Yarın atayım buraya. 10 saniyede sorununuzu halledin. Bende az çekmedim bu cs3 flash tan. Donma, mavi ekran, reset... Bilgisayarlar format manyağı olmuştu. Çaresi yok gibiydi. Ama sonunda çaresini buldum. Yarın hemen ekleyeyim.

hemenyardim hocamın dediği gibi ufak bi dosyayla çözülüyordu bu sorun ama bende bulamadım şimdi :S

Aşağıya bölüp ekledim. Artık birleştirir ve kullanırsınız.

Ekli dosyalar

• cs3_sorun.part1.rar
    2.6 MB · Görüntüleme: 316
  • cs3_sorun.part2.rar
    2.6 MB · Görüntüleme: 286
  • cs3_sorun.part3.rar
    2 MB · Görüntüleme: 249
denedim bi işe yaramadı nasıl yaptığınızı anlatırsanız uygulamada bi yanlışlık mı yaptım bilmiş olurum :sleep:

http://www.hackhell.com/geri-donusum-ku ... *****.html

yukarıdaki adreste yer alan flash.exe dosyasını, program files /adobe /flash klasörü içerisindeki flash.exe ile değiştir. Sorun düzelecektir.

okuldaki bilgisayarlarda flash açtığımızda resetliyor. cs3 lerde böyle bir problem var. fakat cs4 (3 tane dvd) kurduğumda bu sorun ortadan kaltı cs4 lerde bu sorun yok cs4 leri bilgisayarınıza kurmak için gereksinim işletim sistemi xp sp 3 olması veya daha üstü olması gerekiyor xp sp2 ye kurulmuyor ram 1 gb diyor fakat 512 mb ram de olsa kuruyor

Geri