ÇÖZÜLdü. win 8 yükledim casper bilgisayarda pencerele

Kodla Büyü

nurrah

Aktif Üye
arkadaşlar casper bilgisayara flaş bellekten win 8 yukledim. Ama masaüstü ögeler aygıtları güncellerken görünmez oluyor ve pencereler açılmıyor. tam ekran olmuyor daha doğrusu. yani sistemi çalıştırıp kullanamıyorum. ama ayarlara girebiliyorum ekran ayarları falan. neden olabilr ki bu?

Ekli dosyalar

• sorun.rar
    1 MB · Görüntüleme: 13
Re: win 8 yükledim casper bilgisayarda pencereler açılmıyor

Win 10 varken neden win8 de ısrar ediyorsunuz muhtemelen ekran kartı sürücülerinde sıkıntı vardır ben olsam hiç düşünmeden win10 yüklerim.

hasari' Alıntı:
Win 10 varken neden win8 de ısrar ediyorsunuz muhtemelen ekran kartı sürücülerinde sıkıntı vardır ben olsam hiç düşünmeden win10 yüklerim.
win 10 da ağa bağlananamama sorunu yaşamıştım hocam ısrarım yok öyle. ama hakkınız var ekran kartı sanırım win 7 de de çalışmadı bi sure sonra sıkıntı çıktı. tekrar deniyorum. elimde şu an win 8 ve win 7 var.

hasari' Alıntı:
hocam bunlar okulda inmiyor malesef evde indireyim.
win 7 yükledim. sürücüleri güncelledim. herşey iyiydi. bilgisayarı yeniden başlattım masaüstü arka plandan başka hiç bişey görünmüyor.
Güvenli modda açılabiliyor. Sizce ekran kartı mı gerçekten? zaten ekran kartı takılmış atı radeon diye cd si falan var.

Hocam sorun ekran kartı gibi duruyor orijinal sürücüsü varsa onu yükle. Eğer gene olmazsa ekran kartını sök onboard olanı kullan.

Ekran kartı takılmasının nedeni Hdmı çıkışının olmasıymış. Kameraları gösteren ekrana bağlı bu hdmı çıkışı. Sanırım bu kablo takılı olduğu için sorun yaşıyormuşum.
hdMı kablosunu çıkarınca hiç bir sorun yoktu gayet iyi çalışıyor. kamera programını kurup taktık problem yok. bu arada en son win 7 kurmuştum.

Geri