ÇÖZÜLDÜ - Hotmail hesabında sorun yaşayan var mı?

Kodla Büyü

subversaa

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Merhaba;

Az önce hotmaile mevcut giriş bilgilerimle giremediğimi fark ettim.

Önce telefondan kendi internetimden denedim ancak giremedim. Daha sonra Meb hattından denedim yine başarısız oldu.

Şifre yanlış falan da demiyor direk kullanıcı adı ve parola ekranına yönlendiriyor.

2 ayrı hesabım vardı, birtanesi giriyor sorunsuz ama diğeri hala giremiyor.

Şifreyi çaldırmış olabilirim diye şifremi unuttum kısmında "parola sıfırlama" adımlarını tamamlarken hizmet kullanılamıyor diye sayfa hatası veriyor.

Aynı durumu yaşayan var mı aramızda?

Re: Hotmail hesabında sorun yaşayan var mı? (MEB Hattı ve diğer)

Aynı sorun değil ama sene başında yeni mail gönderememe, gelenleri okuyamama gibi sorunlar yaşıyorduk.
DNS'yi 208 67 222 222
208 67 220 220 yaparak düzelttik.

Telefondan yani MEB harici hattımdan da giremiyorum.

Şifrenin çalınmış olabileceği fikri korkutuyor.

Microsoftun Parola Sıfırlama kısmı çalışsaydı bari :cry:

Hotmail'in hizmet durumu diye bir sayfasını buldum; yazılanlara göre geçiçi bir sorun oluşmuş olabilir. Benim gibi hesabına giremeyen varsa biraz beklemek sorunu çözebilir :)
---------
Hotmail
Şu anda Hotmail hizmetinde bir sorun var.
Ayrıntılar
Bu sorun hakkındaki bazı bilgiler sizin dilinizde mevcut değil. Bu sorun için özür dileriz.
Sorun
Hotmail customers using search feature in their mailbox may experience issues and receive an error: "We didn't find any result". Our Operations team is working to fix this issue as soon as possible. 25 Eyl 03:53
Güncelleştirmeler
Bazı müşterilerin karşılaştığı bir sorunu inceliyoruz. 25 Eyl 21:57 tarihine kadar bir güncelleştirme sağlayacağız. 25 Eyl 05:57
Sorun bildir
Burada listelenmeyen bir sorun yaşıyorsanız, lütfen sorunu raporlayın. Son çözülen sorunları görmek için Geçmiş sayfasına gidin.

Bu bilgi yararlı oldu mu?
Düşüncelerinizi bize iletin

------

sıkıntı yok şuan

Sorun çözüldü, şimdi girebildim.

Ama size tavsiyem ne olur ne olmaz güvenlik sorusu, şifre sıfırlama parolası, yedek email adresi falan nasıl bir önlem aldıysanız bir daha kontrol edin. Yok yere hesap gitti diye bayağı bir tırstım. :mrgreen:

Geri