çözemedim! çok acil

Kodla Büyü

cihanmnsl

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar labımdaki bilgisayarlarda mavi ekran hatası vardı..bios ve boot tan hallettm. ancak bir bilgisayarda easy cafe kurulmuş öğretmen girişi bölümündü.yani şifreyle öğretmen girişi yapıyorum tam masaüstü gelecek tinasoft easy cafe programı geliyor ve şifre istiyor.şifre ve admin bilmiyorum....
ne yapayım..programı kaldırmak için güvenli modda açtım..programı görmüyor ekle kaldır bölümünde...

öğrenci hesabı sorunsuz açılıyor ancak öğretmen hesabı açılmıyor bu yüzden...

ne yapabilirim yardım lütfen...

çokacil..

HOCAM GÜVENLİ KİPTE BİLGİSAYARI AÇIIP
C:\PROGRAM FILES BÖLÜMÜDEN-->EASY CAFENIN KLASÖRÜNÜ SİLEBİLİRSİN.
AYRICA ÇALIŞTIRA --->MSCONFIG YAZ
BAŞLANGIÇ ÖĞELERİNDEN TINASOFT(HERNEYSE) KALDIRABİLİRSİN.

hocam öncellikle çok teşekkür ediyorum....

sormak istediğim şu bu dediğiniz işlemleri ancak güvenli modda yapabilirim...

bu modda bu işlemler yapılabilirmi....

baslat-calıştır-msconfig yaz..gelen ekranda baslangıç var..ordan easy cafe nin kutucugunu kaldrırsan çözülebilir..oda olmadı easy cafeyi üstüne kur programın...kurarken uninstall secenegiile kaldıralabilir.tabi bunları yapmadan önce ag baglantısını devre dışı bırakmalısın..
o damı olmadı son çare format hocam:((

http://rapidshare.com/files/77437369/ku ... r.rar.html

indirip çıkartın sonra cd ye yazdırın. Bil. takıp açın. (boot seçeneğinde 1. device olarak cd ayarlayın) açılıp hangi kullanıcıların şifresini değiştirmenizi isteyecek 1 Administrator 2 guest gibi oradan hepsini tek tek değiştirin. Biraz ingilizceniz varsa çözersiniz zaten olayı. Seçtiğiniz kullanıcının şifresini 12345 olarak değiştirir.

lastmohikan hocamın dediği doğru. En mantıklı çözüm budur. (saviola26 hocamın dediğini ise bilmediğimden bişey diyemiyorum)

HOCAM BENCE SORUN TAM ANLAŞILMADI.
SORUN WİNDOWSUN AÇILIŞINDAKİ ŞİFRE SORUNUMU YOKSA
EASY CAFE TARZI BİRŞEYMİ KURULMUŞ PC YE
GÜVENLİ KİPTE AÇMAK İÇİN BİLGİSAYAR AÇILIRKEN F8 E DEVAMLI BASILACAK GÜVENLİ KİP DENİLECEK. GÜVENLİK KİPİ Bİ PROGRAM ENGELLEYEMEZ SANMIYORUM.

hocam ERD COMMANDER diye bi program vardı 1.boot u CD yap program cd den çalışıyor tüm winxp şifrelerini kırabilirsin

Windows şifrelerini kırmak için kullandığınız programlar kullanıcının belgelerini koruduğu durumlarda geri dönülmez sonuçlar doğurabilir dikkatli kullanmak gerekir.

Geri