Çorum Karşıyaka Anaokulu

Kodla Büyü
Serkan hocam öncelikle elinize sağlık.

Arka plan sabit kalsa, aşağı yukarı kaymasa ve menülerde rollever mi dersiniz hover mi dersiniz olsa (sınıflarımız sayfasında vardı) daha hoş olur bence.

the_korsan' Alıntı:

Arka plan sabit kalsa, aşağı yukarı kaymasa ve menülerde rollever mi dersiniz hover mi dersiniz olsa (sınıflarımız sayfasında vardı) daha hoş olur bence.
tşkler hover ekledim üzerine gelindiğinde siyah yaptım. arkaplanıda sabitledim. daha hoş oldu tşkler.

site güzel olmuş . menüler sabit. fare üzerine geldiğinde renk değişseydi daha güzel olurdu bence

serkancuneyt' Alıntı:
the_korsan' Alıntı:

tşkler hover ekledim üzerine gelindiğinde siyah yaptım. arkaplanıda sabitledim. daha hoş oldu tşkler.

Hocam aynı işi üst menü ve ders sınıflarımızın olduğu 3lü menü içinde yapabilirsiniz, hatta sol üstteki üçlü menü için soluk renk rollover hoş olabilir.

Kolaylıklar..

the_korsan' Alıntı:
serkancuneyt' Alıntı:
the_korsan' Alıntı:

Hocam aynı işi üst menü ve ders sınıflarımızın olduğu 3lü menü içinde yapabilirsiniz, hatta sol üstteki üçlü menü için soluk renk rollover hoş olabilir.

Kolaylıklar..

üst menüyüde beyaz yaptım üzerine gelince birde gölge ekledim.

Geri