Comenius Hizmet içi eğitim sonuçları açıklandı

Kodla Büyü
Pigliacelli ile ben de tanıştım :) Bir de Stefano Lariccia vardı eğitimi veren..
Bu sefer İngiltere - Scarborough oldu.. "English Language Training for Vocational Teachers - A Blended Approach" 09.06.2013 -- 22.06.2013
Başarılar ve iyi edinimler herkese..

suatguzel' Alıntı:
Pigliacelli ile ben de tanıştım :) Bir de Stefano Lariccia vardı eğitimi veren..
Bu sefer İngiltere - Scarborough oldu.. "English Language Training for Vocational Teachers - A Blended Approach" 09.06.2013 -- 22.06.2013
Başarılar ve iyi edinimler herkese..
Tebrikler hocam..2 yıl arayla başvurdunuz değil mi?Bu arada evet Stefano da hala kursta ,sevimli bir profesördü..

Ben de başvurusu kabul edilenlerdenim. Haziran'da Prag'dayım inşallah. "Using E-learning in the classroom" Sözleşmemi doldurdum, bugün geri gönderiyorum inşallah. Darısı isteyen arkadaşlara.
Başvurusu kabul edilen arkadaşlarla bu başlık altından devam edebilirz....

Hocalarım bu başvuru 2013'ün ilk başvurusuymuş. 2. başvurular ne zaman acaba, hazırlık yapmaya başlayalım bizde. :D

listede en çok ingilizce öğretmeni var 2.olarak ta bilişim teknolojileri öğretmeni olduğunu gördüm.branşımızla gurur duydum ama bizim branşı bizden başka seven yok.

Yabancı dil belgesi olarak, üniversite hazırlık sınıfında aldığımız sertifika geçerlimidir,bilgi verirseniz sevinirim

engin_era' Alıntı:
Yabancı dil belgesi olarak, üniversite hazırlık sınıfında aldığımız sertifika geçerlimidir,bilgi verirseniz sevinirim

Geçerli değil hocam maalesef..
KPDS, ÜDS tarzı yeterlilikler gerekiyor..

Geri