çok mutluyum

Kodla Büyü

sevdiceğim

Süper Üye
Süper Üye
bissürü bissürü başlık açıldı ama içim içime sığmadı çok ama çok mutluyum kendimi çok değerli hissediyorum Rabbim çok daha güzel günler göstersin biz BT öğretmenlerine...... bütün zümrelerime benden :D

Amin!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.......................... Ben de HAMDOLSUN uzun zamandır ilk defa bugün meleğim namına mutluyum YA HU!!!!!.... Çok şükür artık zorlu virajı döndük... Bundan sonra var gücümüzle meziyetlerimizi gösterme - gaza basma - zamanı arkadaşlar.... Sevgiler ve Saygılar Canım Arkadaşlarım....

hayırlı olsun arkadaşlar... bundan sonra il içi, il dışı ve ilk atama tayin haklarımız da olacak....

eş durumundan eşimin çalıştığı ilçede açılır inş bu vesileyle.. en azından ümidim var artık :) o neydi öyle eşinizin çalıştığı ilçede boş norm bulunmamaktır yazısı :(

Bende de oldu aynı olay. Kendimi daha değerli hissetmeye başladım. Ders yüküm 2 katına çıktı . (3 idi 6 oldu :puhaha: )

çoook ama çoook mutluyum arkadaşlarımmm. en çok da tayin isteyebileceğim buna seviniyorumm Rabbim sana şükürler olsun :D :D :D

çocukların saçma kaprisleri (bunu niye yapıyoruz? ne işe yarayacak?), velilerin sizi yok saymaları, Okulda adınızın atari öğretmenine çıkması ve 7. 8. sınıf gibi zoryayıcı cocuklaarın olmasına Sonnn çok mutlıyum arkadaşlar. Bu sabah okulda öğretmenlerin tavırları bile farklı geliyor bana :))))) resim öğretmeninin verdiği resim ödevini yapmak için izin isteyip kıvranıyordu çocuk şimdi elimizi ayağımızı öperler. ben herşeye rağmen tüm konuları kusursuz etkili işliyordum en azından emeğimin karşılığını görürüm

aynen yaa:)içim içime sığmıyor yüzümde tebessüm:)artık seneye ne olcek diye düşünmek yok inşallah.ders işleme azmi geldi ya :))

btcikız' Alıntı:
eş durumundan eşimin çalıştığı ilçede açılır inş bu vesileyle.. en azından ümidim var artık :) o neydi öyle eşinizin çalıştığı ilçede boş norm bulunmamaktır yazısı :(

İnşallah hepimizin durumu düzelir, ben de çok ümitsizdim, artık diyorum seneye inşallah biz de rahat edeceğiz :D

açıkcası sevindim bende ama ilkokul oldu okulum, nereye gideceğim ve nasıl gideceğim belli değil, gideceğim yerde bt sınıfları ya yoktur yada çöp olmustur... Hayırlısı...

Geri