Code org sınıf silme?

Kodla Büyü

casper

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar geçen sene 6. sınıfları sistemden silmek istiyorum biraz kurcaladım bulamadım. Bölün detaylarına baktım göremedim.

Hocam sınıfların olduğu sayfada, sınıfın en sağındaki açılır oka tıklayın orada arşiv bölümü var sınıfı silmiyor ama arşive atıyor.

Hocam ben de bulamadım tamamen silmeyi. Tek çare bölümü arşive eklemek sanırım. böylece yönetim panelinizde direk görünmüyorlar.

öğrencileri sildikten sonra sınıfı silebildiğimize dair birşeyler duyduğumu hatırlıyorum. Ama denemedim.

Şimdi denedim. Öğrencileri tek tek kaldırdıktan sonra bölüm detaylarından bölümü silebiliyoruz.

öğrencileri sildikten sonra sınıfı silebildiğimize dair birşeyler duyduğumu hatırlıyorum. Ama denemedim.
Aynen ben öyle yapıyorum.Tüm öğrencileri silince bölüm sil seçeneği çıkıyor ve sınıfı silmiş oluyorsunuz. Biraz sürüyor ama en sağlamı öyle.

Arkadaşların dediği gibi sınıf içindeki öğrencileri silmeden sınıf silme seçeneği aktif olmuyor.

Arkadaşların dediği gibi sınıf içindeki öğrencileri silmeden sınıf silme seçeneği aktif olmuyor.

Sınıf adını nasıl değiştirebiliriz peki hocalarım?

Kontrol panelim - Bölümlerin yer aldığı her satırda en sağda aşağı bakan ok (Öğrencilerin yönetildiği, giriş kartlarının yazıldığı menü) - Bölüm Detaylarını Düzenle

Ekli dosyalar

• code-org-bolum-detaylari.PNG
    code-org-bolum-detaylari.PNG
    27.7 KB · Görüntüleme: 65
kurs sertifikası için öğrencilerime sınıf oluşturmalı mıyım yoksa her öğrenci kendisi kursları bitirip dijital sertifikaya hak kazanıyor mu?

Teşekkür ederim evet tek tek silince sınıfı silebiliyormuşuz. Keşke çoklu silme olsaydı bari o_O

Geri