Code Açılmama Sorunu

Kodla Büyü

ay51

Seçkin Üye
Seçkin Üye
İyi günler okulumuzda hala vestel promegalar mevcut, işletim sistemi Xp, diğer sistemler kasma yapmaktadır. Malumunuz Xp'de chrome güncellemesi almıyor, code.org ne kayıt oluşturuluyor, nede giriş yapılabiliyor. Geçen sene Mozilla üzerinden giriş yapılıyordu, bu sene onu da yapamaz olduk. Sizler bu sorunları nasıl aşıyorsunuz ya da benzer hangi uygulamaları kullanıyorsunuz

Hocam w10 bazı versiyonları var lite versiyon diye geçiyor onları deneyebilirsiniz

İyi günler okulumuzda hala vestel promegalar mevcut, işletim sistemi Xp, diğer sistemler kasma yapmaktadır. Malumunuz Xp'de chrome güncellemesi almıyor, code.org ne kayıt oluşturuluyor, nede giriş yapılabiliyor. Geçen sene Mozilla üzerinden giriş yapılıyordu, bu sene onu da yapamaz olduk. Sizler bu sorunları nasıl aşıyorsunuz ya da benzer hangi uygulamaları kullanıyorsunuz
bende core2duo +2gb ramlı vesteller var.
windows7 ile sağlıklı kullanmaya devam ediyorum.
chrome güncelleme almıyor; antivirüs vs kurulu değil.
sadece office 2007+scratch+netsupport+opera ve deep freeze kurulu.

windows10 lite denedim çok zor açıldı keyifli çalışmadı.
64gb da olsa 30 tane ssd olaydı iş çözülürdü ama ona da imkan yok.
böyle devam...

Portable google chrome deneyebilirisiniz.

Geri