clio ve focus bi bakar mısınız hangisi ??

Kodla Büyü
hocam benzinli clio tutulmaz. focusla clio'yu aynı kefeye koymakta çok yanlış olur. ben focus derim ancak km'si biraz fazla. iyi bir motor ustasına gösterin.

bencede hocam focus la clio aynı kefeye kesinlikle konmaz tabikide focus km konusuna gelice arabanın yaşı*10 000 değeri servislere göre normalmiş ona göre km sine bakarsanız hada ii olur.. kolay gelsinn

hocam bir yanda clip diğer yanda focus.
benzinli clio şehir içi 9-10 lt şehirlere arası 5-6 lt yakar. tüp takılması lazım.
focus içinde araç bakımlıysa 100000 km de çok değil 7 yaşını dolduran araba. yaktığı yakıt doğrudur hocam kullanan arkadaşların dedikleri de böyle. hafta sonu ambiance modelinin 99 arkadaş 15 e aldı. abs hava yastığı vs full araç.
maddi anlamda sıkıntı yoksa clio ile focusu kıyaslamaya gerek yok.

tabii ki focus clioya göre kalitesi tartışılmaz. Biraz Km yüksek.Ama 1.4 arabalarda kasa ufak değilse lpg li araçlar çekmiyo en az 1600 motor olması lazım bence lpl taktıracağımn aracın.

2004 1.4 Clio var bende.Lpg taktırdım.Memnunum.Bence kmsi az.Fiyatı 13000 veya 12750 olursa al derim.

focus iyi gibi triger setide yeni değişmiş doğruysa epey bi masraftan kurtarmış fiyat uygun

Hocam bir clio hb kullanıcısı olarak ford diyorum
çünkü clio sedan kasa çok ağır bir araba kullanırken sürücüyü çok yoruyor
ford biraz daha rahat bir araba yol gittiğinizi anlamıyorsunuz o yüzden ford diyroum model yılına filan bakma

yeni focus kullanıcısı olarak focus derim ayrıca bence focus motoru bakımlıysa benzinli araçta 100000 çok değil ama focus çok yakar çok kaçar hocam bende 2004 hb collection var lovato tüp ü yeni takılmış şehir içi 185 yakıyor dahada alta çok düşmez sehir dışında 120-130 lara kadar düşebilir. kullanıma göre değişir. sedan araçlarda 1.6 motorun altına düşmeyin derim başka modeller de olsa...

Geri