Clio hb 1.2 Kullanan bilen arkadaşlar.

Kodla Büyü
hocam aynı aracın 2011 modeli bende de var. araç şehir içi az yakmiyor .ben hala benzinli olarak kullanmaktayım garantisi bitmediği için. konya tepesiz bi yer olduğu için çekiş konusunda bi sıkıntım olmadı küçük motordan dolayı.fiyat bana yüksek geldi çünkü 6 ay önce ben tomtom edition modelini 20.5 a aldım.

clio çok iyi bir tercih.Parçaları Yerli fiyatı uygun.kasko fiyatı diğerlerine göre çok uygun.
fakat baktığınız araba clio 2 şimdikinden 2 kasa öncesidir. 1.2 motor düşük olabilir ama yakıt olarak şehir içinde iyidir. uzun yolda 1.2 bayılır gitmez.Gerçi şehir içinde bütün arabalar fazla yakar.Bu motor pek fazla atak değildir.O motor o kasaya hafif kalıyor.Fiyatı normal.ben 2010 kasa clio 3 expresyon kullanıyorum. aracım 1.4 100 beygir 37 binde daha .Clio almayı düşümüyorsan bağajını düşün derim ben aldım ailem genişleyince pişman olmaya başladım. Şimdi satıp megan 3 almayı düşünüyorum

Hocam kullandım bunun aynısından,performansı çok kötü,1.2 olmasına rağmen çok yakıyor.O kadar para vereceksiniz,1-2 yıl daha düşük model ama performans olarak çok daha iyi arabalar bulabilirsiniz.

hocam geçen cuma bizim arkadasın arabasını bir polis arakadasa verdik ben özelliklerini yazıyorum sen kıyasla
2008 model 1.2 extrime
cruze kontrol
park sensörü
km 50.000 vites otomatik
çelik jant
f1 sanzuman koldan ayarlanabılır vites
sis farı
boya darbe degısen cızık mızık yok
benzinli
erzurumda bakımları yapılalı 1 ay olmamıs 4 yazlık 4 kıslık lastık yanında bedava daha hepside ( % 80 ) de idi

trigeri baskı balata şunu bunu hepsi gözden gecirilmiş
motor katkısı eksık olmayan yanı anlayacagın 5 kurus masrafı olmayan arabayı biz
20.500 e verdik gitti.
uzun yol arabası degıl benım düşünceme göre fakat bu değişir zira adam var 200 basıyor adam var 90 ı gecmıyor.bu yuzden rahatı ve konforu surusu guzel ama sehır ıcı sehır dısı artık ona da sız karar verırsınız

ben de çok araştırdım bu aracı ama . motor + lpg + klima ile tam bir facia olduğu söylendi ki ben çok seri kullanırım.Yeri gelir aracın limitlerini sürekli zorlarım.Bayılan arabayı hiç sevmem.Bu sebeplerden vazgeçtim.Ayrıca kullanıcıların verdiği yakıt tüketim değerlerine göre beklenileni veremiyor kısacası bu araç benzinli kullanılacaksa ve %90 ş.içi kullanılacaksa iş görebilir ama lpg ile yazın klimalı bir de ara ara kişilik bir aile ile yüklü şekilde seyahat edilecekse sabırlı bir yolculuk sizi bekleyecek

hocam 1 hafta önce 2009 clio3 hb DİZELi 24000'e verdim, 50000kmde idi. bu rakam çok fazla bu arabaya. benimkinin bile piyasası 22000 di. 27000 tlye tüplü 2004 golf al 10 sene daha bin. hayırlı olsun şimdiden.

fiyatı yüksek hocam.. bir de nerelisiniz bilmiyorum ama bir tanıdğınız falan yoksa ya da araba tanıdığınızdan falan değilse hatay tarafındaki arabalara pek güvenmeyin.. tecrübeyle sabittir...

bende 2010 model clio 1.2 benzinli araç var... uzun yolda kilometrede 24 kuruş yakıyor... 90 km/h hızla gidince... ben hız yapacam diyorsan ben bu zamana kadr yakmayan araç görmedim... bu aracın şu anda en düz benzilisi ile en düz dizeli arasında 10.000 TL fark var nerdeyse.. değermi kesinlikle değmez...

3 yıl kullandım. iç hacim olarak boyutuna göre çok beğendiğim bir araba idi. Ancak eğer uzun yola sık gidiyorsanız 1.2 sizi üzer. Rampalarda 3. vitese düşersiniz. Biraz hız yaparsanız 1.6 motorla aynı yakar. Ha derseniz ki iş görmez mi? elbet görür. Ben onunla dağ tepe bayır gezdim.Her yere de gitti gayet güzel.

Şehir içi kullanım için yakıt değerleri iyi. Ben çok da dikkat etmezdim. Şehir içi 7 lt civarı yakıyordu. Fena bir değer değil.

Konfor= Orta
Kalite=orta (versiyona göre değişebilir)
İç hacim = Çok iyi
Motor= şehir içi iyi, şehir dışı kötü.

Tavsiye : Eğer otomobilden zevk almak isteyen biri iseniz, en az 1.4 motor Japon veya Alman bakın derim. Modeli eski bile olsa...

Kolay gelsin.

Bende 2004 clio auth. 1.2 16V modeli var.
Şehir içi dışı karışık 30 lt. lpg ile 330 km yaptım.
Araç şehir içi için ideal ama uzun yol yapacaksanız 4 bin devirde 130-140 km hızla çok yakar...
Ortalama en fazla 100 km hız yaparım diyorsanız size uyar.

23 bin o arabaya çok fazla ederi 20 - 21 'i geçmez..Clio nun en vasat ve donanımsız versiyonlarındandır extreme..Dynamic versiyonu daha donanımlıdır..Bence o fiyatlara honda jazz yada colt'a bakın derim sizi üzmez ve clio ya göre daha donanımlı konforludurlar..

Geri