CITROEN C4 1.6 HDI SX Önerirmisiniz ?

Kodla Büyü
ara özellik olarak gayetdolu fakat c4 ün hem sedanı, hem araç mardinde hemde aracın kmsi sıkıntılı gibi geldi. gidip bakabiliyosanız fiyat iyi

motoru yakıt performans olarak iyidir, donanımları tatminkardır ama elektronik sıkıntısı varsa canınızı çok sıkar citro.
ilana baktım, bakınca alası geliyor insanın, hiç problemi yokmuş, boyasıda yokmuş. ama gerçekten öyle mi, servise veya expere baktırmak lazım.
tabi zevk meselesi ama c4 ün sedanı da biraz garip görünüyor gözüme.

Re: Ynt: CITROEN C4 1.6 HDI SX Önerirmisiniz ?

Ben 2009 da araba alacağım zaman 1.6 dizel olarak ford focus ve C4 arasında kalmıştım, motor aynı, donanım olarak birbirine yakın ama çevreden arkadaşlar ve birkaç kullanandan elektronik te sıkıntı çıkarabildiğini duyunca vazgeçmiştim, her arabada olacak değil ama dikkate alınması gereken bir husus

Ya arkadaşlar siz nasıl boyle yorumlar yapabılıyorsunuz anlamıyorum. Yani hangi araçlara bindiğinizi gerçekten çok merak ediyorum.

arabayı almaya düşünen kardeşim sana şunu diyebilirim sedan versiyonu hb c4 den faklı biraz. malzeme kalitesi falan düşük sanırım 3. dünya ülkeleri için tasarlanmış bir araçtı araç meksikada üretikmesi lazım yani hb c 4 le bu araç faklı araçlar. c 4 alacaksan hb al derim sedan saten 2 sene geldi tr ye. hb kasayı kullananlar memnun psa grubunun 1.6 dizeli var çok az yakıyormuş. Hb alınabilir bence

Artıları:
Yakıtı düşüktür. Donanım olarak fiyatına göre çok doludur. Yol tutuşu iyidir. Oldukça seri ve güçlüdür.

Eksileri:
Sedan C4 tutulmaz. Malzeme kalitesi çok kötüdür. Kaporta darbelere dayanıksızdır.

Bu arada km si için çok diyen arkadaş olmuş. O km de dizel bulunca kaçırmicaksın 2. elde.

Dipnot: Hocam boya değişen yok demiş ilanı veren ama içi ahır gibi. O ne pislik. Ben olsam o km. den şüphe duyarım. Çünkü C4 ün km si ile oynamak çok zor değil. Şahsen ben dışından önce içinin temizliğine bakarım. Arabanın temiz kullanıldığını içine bakarak anlarım. İnek mi bağlamışlar oraya. :)

2012 1.6 hdi 92 lik sifirini 43500 e almistim yeni kasa 44.000 sattim arac cok guzeldi ev almicak olsam satmazdim.C4 alacaksaniz HB alin 110 luk full arabada hersey var yakiti cok uygun 25 bine temiz HB alirsaniz memnun kalirsiniz.

Geri