cihaz bulutta bulunamıyor hatası!

Kodla Büyü

livilopolis

Site Gezgini
100 tane tableti aktifleştirdim son 20 tablette şu hatayı veriyo.. cihaz eklendi yazısından sonra cihaz bulutta bulunamıyor diyo.. var mı bununla karşılaşan birileri..

bende bu sabah etkinleştirmeye çalıştığım 3 tablette bu hatayı aldım. Acaba geçici bir sorun mu var? Bu sabaha kadar böyle olmadı.

Evet arkadaşlar bendede aynı sorun var. 20 tane tableti öğretmenlere verdim sorunsuz bir şekilde. Ama kalan tabletlerde cihaz bulutta bulunamıyor hatası veriyor. Birde kalan 11 tableti yedek tablet olarak gösteriyor sistem. Ondan dolayı bu hata olabilir mi?

Bügüne özel bi sorun herhalde bende de aynı hata mesajı çıkıyor aktifleştirme ekranı gelmediği gibi buluta bağlanamıyor da

Bir hocamızın tabletinde de aynı sorun var çözüm bulan varsa yazarsa sevinirim..

bugün bana da aynı hatayı veriyor sürekli. Bugün hiç aktivasyon yapamadım bu yüzden..

bizim de iki öğretmen arkadaşın tableti de aynı yedek tabletleri denedim onlarda da aynı hatayı verdi. Beklemedeyiz

Bana gelen bir tablette de aynı hatayı verdi dikkatimi ceken şey kalan süre 0 dk 0 gün yazdıgı idi var mı bi alakası bilmiyorum

Daha önce süre kısmına dikkat eden olmuş muydu?
hiç şu zamana kadar olması gerekiyor denmedi ki

2 tablette aynı sorun var bizde de. Bir de sistemde bazı il milli eğitim müdürlüklerini filan görüyorum :?

Bende 147 tabletten 112si aktive edildi. Bu gün bir tane bulutta bulunamadı çıktı. Umarım bu güne has bir arızadır

genel bir sorunmuş anladığım kadarıyla 3 arkadaşın tabletini aktifleştiremedik bugün

Otomatik kayıt 2 yazması problem değil kayıt yapılabiliyor ancak bugün bulutta bir sorun var sanırım. Tabletlerden bugün aktifleştirilmeye çalışanların hiç biri aktifleştirilemedi

Ben aksam baglandim ama bulut hatasi veren tablet değil başka tablet ile baglandim dolayisiyla bulutta bugün sorun olduğunu sanmıyorum, ya da geç baglandim 20:00 civari sorun varsa da sonra çözüldü

Kalan sure ile alakali birşey değil başka tabletlerde de ayni şey yaziyor ama sorunsuz baglaniyor

Geri