chippara ve gittigidiyor hakkında mini soru?

Kodla Büyü

adadeniz

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Merhaba arkadaşlar
led tv alacağım. gittigidiyor da ürün buldum. 15 şubata yani yarına kadar kampanyaları var. 100TL chippara...
bunu da 26 şubata kadar kullanmak gerekiyormuş. Daha önce hiç chip mip kullanmadım. Bilmiyorum sistemi.
Sorularım:
1) Chippara karta yükleniyormuş. Bu durumda 100 tl veya altı dğerde bir ürün beğenip extra para harcamadan bu chipparayı kullanabiliyor muyum?
2) 26 şubattan sonra kullanmanın bir yolu var mı? bi yerlerde sepete ekle, iade et, sepetten çıkar gibi birşeyler okumuştum.
3) günün fırsatı olan bir ürünü sepete attığımızda bir nevi rezervasyon yapmış oluyor muyuz? yani fiyat yükseldiğinde bundan kurtulmuş oluyor muyuz?
Teşekkürler...

Ve son olarak şimdi bu ürün SAMSUNG TÜRKİYE GARANTİLİ Mİ DEĞİL Mİ? Distribitör kelimesi aklımı bulandırdı.

SATICIDAN GELEN CEVAP
İthalatçı Firma Değil, Orjinal Distribitör Garantisi, Yani Samsung Türkiye Garantisi Altındadır.

Kurulum Ücretsizdir.

Saygılarımızla

Ekli dosyalar

• aaaa.png
    aaaa.png
    107.8 KB · Görüntüleme: 683
1. chip parayı axess karttın puanlarını kullanabileceğiniz her yerde kullanabilirsiniz, netten harcamak zorunda değilsiniz.
2. puanlar silinecektir ne diye bekletesenız
3. öyle bir rezervasyon yok sepette olduğu halde ürün satıştan kaldırılabilir, fiyatı değişebilir

hocam o tarihe kadar ihtiyaç doğmaz da ondan sonra ihtiyaç doğarsa diye saklmanın bir yolu yok mu diye merak etmiştim. Bi yerde sanki öyle yazıyordu. sepete ekliyon bilmem ne yapıyon sonra bilmem ne yapıyon böylece puanın son kullanma tarihi zorunluluğunu ortadan kaldırmış oluyorsun diye görmüştüm sanki
veysim47' Alıntı:
1. chip parayı axess karttın puanlarını kullanabileceğiniz her yerde kullanabilirsiniz, netten harcamak zorunda değilsiniz.
2. puanlar silinecektir ne diye bekletesenız
3. öyle bir rezervasyon yok sepette olduğu halde ürün satıştan kaldırılabilir, fiyatı değişebilir

Hocam kapitalus sistemde insanlarin eksigi hic bitmez.
n11 uzwrinden yapacaginiz alisveriste kullanabilursiniz.
yada araciniz varsa anlasmali akaryakit istasyonlarindan yakit alabilirsiniz.
onunuzde 10 gunden fazla zaman var.
firsat uygunsa kacirmamak lazim

dün gittigidiyordan mail geldi bana. chip puan kullanımı başlamış... deneyip görmek lazım.

adadeniz' Alıntı:
Merhaba arkadaşlar
led tv alacağım. gittigidiyor da ürün buldum. 15 şubata yani yarına kadar kampanyaları var. 100TL chippara...
bunu da 26 şubata kadar kullanmak gerekiyormuş. Daha önce hiç chip mip kullanmadım. Bilmiyorum sistemi.
Sorularım:
1) Chippara karta yükleniyormuş. Bu durumda 100 tl veya altı dğerde bir ürün beğenip extra para harcamadan bu chipparayı kullanabiliyor muyum?
2) 26 şubattan sonra kullanmanın bir yolu var mı? bi yerlerde sepete ekle, iade et, sepetten çıkar gibi birşeyler okumuştum.
3) günün fırsatı olan bir ürünü sepete attığımızda bir nevi rezervasyon yapmış oluyor muyuz? yani fiyat yükseldiğinde bundan kurtulmuş oluyor muyuz?
Teşekkürler...

Ve son olarak şimdi bu ürün SAMSUNG TÜRKİYE GARANTİLİ Mİ DEĞİL Mİ? Distribitör kelimesi aklımı bulandırdı.

2.sorunuza yanıt verecek olursam senelerdir kullandığım bir sistem bu benimde.Hızlıal.com da 100 tl veya üstünde herhangi bir ürünü sepete at, ödeme kısmına geldiğinde puanlarını kullan seçeneğini işaretle.Siparişi tamamlamadan son aşamada çık o sayfadan.Puanlarını otomatik olarak bankadan sanki işlemi tamamlamışsın gibi kullanıp hızlıal üyeliğine para puan olarak atıyor.sonra hızlıaldan istediğin zaman alışveriş yapabilirsin tarih derdi olmadan

SATICIDAN GELEN CEVAP
İthalatçı Firma Değil, Orjinal Distribitör Garantisi, Yani Samsung Türkiye Garantisi Altındadır.

Geri