Chevrolet Aveo Kullanan Var Mı?

Kodla Büyü

girdap08

Süper Üye
Süper Üye
20-25 bin TL bandı için, hem genç olsun, hem az yol yapmış olsun denildiğinde çıkan bir kaç alternatiften birisi Chevrolet Aveo.
2007 sonrası yorumlarına bakıldığında Euro NCAP'ten 1,5 yıldız alması eleştirilmiş hep, yenilerinde ise Euro NCAP 5 yıldız alarak bunları silmiş. Ama netteki yorumlara baktığımda içeri çok ses geçirmesi gibi bazı dez avantajlardan bahsedilmiş.

Kullanan var mı? Bu fiyat aralığında daha iyi bir alternatif var mı?
Görüşlerinizi bildirirseniz sevinirim.

http://www.sahibinden.com/chevrolet-aveo-1.4-ls?a8=250

Yakıt Açısından Tasarruflu ve görüntü olarak güzel araçlar... fakat ben servis konusunda memnun değildim onlardan.... yaklaşık bi sene kullandım 2007 model 1.4 se sedan, oldukça memnundum uzun yolda vs sıkıntı çıkarmadı bana orjinal fabrika çıkışlı lpg vardı üzerinde lpg de performans kaybı da yoktu... düşük kilametrede temizini bulursan sınıfının en düşük maliyetli araçlarından...

Ses geçirme olayında katalog değerlerine bakarsan normal düzeyde, fakat sesteki gözüme çarpan en önemli faktör lastik kalitesi...

Son kasaları denemedim ama hocam eğer linkte verdiğin araçlardan almak istiyorsan kesinlikle uzak dur bence.

o fiyata iki şansın var ya sıradan 2009 - 2011 "eh işte işimi görsün arabaları" yada 2002-2006 "araba gibi arabalar"

Benim tavsiyem biraz daha eski model ama daha kaliteli araçlara yönelmen. Şahsen ben öyle yaptım ve çok memmunum.

Saygılar

Teşekkürler arkadaşlar.
o fiyata iki şansın var ya sıradan 2009 - 2011 "eh işte işimi görsün arabaları" yada 2002-2006 "araba gibi arabalar"
2.kategoride olup, 70-80 bini geçmemiş de uyar ama 2002-2006 arası olup 100 bini geçmemiş araba bulmak ta zor.

girdap08' Alıntı:
Teşekkürler arkadaşlar.
2.kategoride olup, 70-80 bini geçmemiş de uyar ama 2002-2006 arası olup 100 bini geçmemiş araba bulmak ta zor.

Haklısın hocam ama iyice arayınca çıkıyor. Havalar iyice soğumadan bir tane denk getirirsin inşallah.

Hayırlısı olsun.

kafkas' Alıntı:
Son kasaları denemedim ama hocam eğer linkte verdiğin araçlardan almak istiyorsan kesinlikle uzak dur bence.

Benim tavsiyem biraz daha eski model ama daha kaliteli araçlara yönelmen. Şahsen ben öyle yaptım ve çok memmunum.

Saygılar
toyo toyotA :)

hocam ave alacağına accent al derim. seris problemleri aveo ların daha fazla. serviste çalışan arkadaşlar var.onlar da öyle söylüyor. 2010-2011 dizel accent alsan bile garantileri devam etmektedir.dizelleride aşağı yukarı aynı fiyattta...

seventyseven' Alıntı:
kafkas' Alıntı:

Saygılar
toyo toyotA :)

Valla toyota demedim hocam :) :puhaha:

Geri