Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama
Yeni Konu Aç
Yeni Konu Aç

cezaevine kurs açmak istiyorlar.

Konu, 'Öğretmen | İdari, Hukuki ve Özlük Hakları Konuları' kısmında ersan3333 tarafından paylaşıldı.

1. ersan3333

ersan3333 Seçkin Üye Seçkin Üye

Ben bursa da halk egitim merkezinde kadrolu ogretmenim.cezaevine kurs acmak istiyorlar ama ben cezaevinde kurs vermek istemiyorum.beni zorunlu tutabilirler mi arkadaslar

2. g.cetin.66

g.cetin.66 Süper Üye Süper Üye

hocam benim bulundugum ilcede kursiyer yoktu orda vardi bana sordular acsak gidermisin diye bigun beraber mudur mud.yard ile gittik icerde kirs ortamina baktik cezaevi egitim sorumlisi gardiyan ve egitmenlerle muhabbet ettik ve tam 3 4 ay kursa gittim cok rahattim temas yok ote git yok selamin aleykum aleykum selam derslerde kapida tim denilen bir yada 2 arkadas bekler sigara icer sen dersini anlatirsin muhabbetini yaparsin .mola verir sohbet edersin.icerde net yoktur.sana ote bile git demezler zira senin bi sikayetin o adamlarin acik gorusunu telefondu bilmemdi haklari konusunda ceza almalarina sebeb olacagindan gayet temiz bi ortamdi.asla disardakilerle kiyaslamazsin icerde egitim vermek kadar mukemmel bisey yok hep ordalar devamsizlik yok saygi on numara agzinin icine bakiyolar ogret bize diye cunki senin gidip o kirsiyerleri kogusundan 3 saatligine bile cikarman onlarin faydasinaydi.ben icerde versigim egitimi cok sevdim .disarda oyle egitim yapamazsin emin ol .tek sart cezaevi egitmenlerinin verdigi kurallara harfiyen uyacaksin bide egitim seviyesi ilkokul 4 e gibi anlatacaksin bu kadar.

3. burhaneren

burhaneren Seçkin Üye Seçkin Üye

Cezaevleri sanılandan çoook çok daha rahat yerler. Ben 1 defa sınav görevine gittim,bir daha seçme şansım olsa hep ceza evine giderim.

4. ersan3333

ersan3333 Seçkin Üye Seçkin Üye

Peki benim zorla gönderilme durumum olur mu ben gitmek istemiyorum

5. rasim535

rasim535 Seçkin Üye Seçkin Üye

onlar öncelikli gruplar ve isterlerse sizi gönderebilirler.
    Bir artısını da ben söyleyeyim maaş karşılığını doldurup doldurmadığınıza bakılmaksızın cezaevi tarafından da +10 saate kadar ekders verilebilir.

6. aobulbul

aobulbul Site Gezgini

hocam böyle bir şeyi ilk defa duyuyorum. neye dayanarak bunu söylediniz? cezaevinin milli eğitim personeline ek ders yazması gibi bir şeyin imkansız olduğu kanaatindeyim. farklı kurumlar nihayetinde.

7. tarumoloji

tarumoloji Seçkin Üye Seçkin Üye

http://www.adalet.gov.tr/genelgeler/gen ... /139-1.pdf

8. murat_124

murat_124 Aktif Üye

Bu konu da hiç aklımda yoktu arkadaşlar verdiğiniz bilgiler için sağolun. Cezaevi ile ilgili bir görevlendirme olduğu zaman hemen atlarım artık. :)

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal