cevrenizdekilerle kafa bılacağınız cok guzel program

Kodla Büyü
üst kısma peter please answer: yazıyorsun, alt kısma sorunu yazıyorsun ama sonuna ? koyman lazım. oda sana sorunun cevabını veriyor yanlış anlamadıysam. ama ingilizcen olması lazım

bakın hocam soyle yapıyosunuz
üst tarafa pe. yazdıktan sonra altta yazdığınız sorunun cevabını yazıyosunuz tabi orada bu gorunmu yo soru gibi gorunuyyo alttata da arkadasınızın sorusunu yazıyosunuz ve cevap yazıyo oada sizin üstte yazdığınızı yani (anlatamadımmı :( )

yazdığı soruylada cevaplada verdiği cevabın bi alakası yok :)

siz buraya ne yazdığınızı örnek olarak bir tane yazarmısınız?

sadece o 2 boşluğa ne yazdığınızı söyleseniz yeter..

ben anladım...
arkadaşınıza sorusunu yazdırmadan önce ilk satıra "pe." yazıp arkadaşınızın sorusuna gelecek cevabı yazıyorsunuz. ama bilgisayar sizin yazdığınızdan bağımsız otomatik peter, please answer the following question: yazıyor. arkadaşınız bunu anlamıyor ve soruyu yazdığınızı zannediyor.
soru kısmında arkadaşınız sorusunu söylüyor ve siz yazıyorsunuz. sonuna soru işareti koyduğunuzda sizin ilk satırda yazmış olduğunuz cevap çıkıyor :)

:)
ben de diyorum . işareti niye koymuyor Pe. yazarken.
gerçekten güzel düşünmüşler
teşekkürler..

Sağolasınız. Öğrenciler birbirine şaka yapıyorlar, bende n'oluyoruz dedim, buraya baktım.[/list]

soru işareti koymazsanız Pe. dan sonra yazdıkalrınız çıkıyor dikkat edin foyanız meydana çıkmasın

Arkadaşlar aynısının türkçe sitesi var" GİZEME SOR " önce soruyu yazmanız isteniyor tabi soruyu yazarken gi. yazıyorsunuz noktadan sonra aşağıya vereceğiniz sorunun cevabını yazıyorsunuz bizim gibi bilmeyenler ilk başta inanıyor nerden biliyorsun dersen sağolsun bunu bilen arkadaşımız bizim okulun bütün bayanlarını toplayıp bizi kekledi :D :D
neyse daha fazla anlatmayıyım sizde bi bakın :D :D

Süpermiş.Epeydir insanaları keklemeye ara vermiştim.Kekleme damarlarım kabardı.Fikriye reloaded oldum.Tutmayın beni.... :roll:

Yukarı Kısmda, "." ile başlayın ve şaşırtmak istediğiniz insanın özelliğini yazın. Siz bunu yazarken ekranda, Peter answer.... ile başlayan bi cümle yazılıyor. Mümkünse karşıdaki insanın klavyede ne yazdığınızı görmemesini sağlayın. Karşıdaki insanın bildiğiniz cevabını yazdıktan sonra, ":" ile bitirin ve otomatik olarak aşağıya geçecektir imleç ve aşağıya karşıdaki insanın özelliğini soru biçiminde yazın. Direk yazılan cümleyi yazacaktır. Enterladıktan sonra ilk satırda yazdığınız cümleyi cevap olarak görüntüleyecektir. :+1:

Geri