CD Yİ 2. KEZ YAZDIRMA

Kodla Büyü

tekinergun80

Seçkin Üye
Seçkin Üye
ARKADAŞLAR TEK KULLANIMLIK CD LERE TEKRAR YAZDIRMA YAPILABİLİYORMUŞ.NASIL YAPILDIĞINI GÖSTERİRSENİZ SEVİNİRİM

2. kez yazdığın verileri bazı CDROM veDVDROMlarda okuyamayabilirsin, dikkat etmek lazım.

cogullu' Alıntı:
2. kez yazdığın verileri bazı CDROM veDVDROMlarda okuyamayabilirsin, dikkat etmek lazım.

Ayrıca bazı işletim sistemlerinde belli bir sayıdan önce veya sonraki yazımları göremiyorsunuz. Yanlış hatırlamıyorsam NT için 7 yazmadan sonra ya ilk 7 ya son 7 yazma işlemini(tam hatırlamıyorum) görebiliyorsunuz.

denizlerb' Alıntı:
2. kez yazdıkdan sonra ilk yazdığın yerleri okuyamazsın hocam.

hıc yazdırmadınız herhalde multısessıon olarak yazıdılrsa acılmayacak dıye bır sey yok ma burda en kolay yontem sureklı kullandıgım bır yontem cd ıcerısıne verılerı atarken klasor olarak atın ayrı ayrı degıl daha sonra yazmak ıstedıgınız verılerıde bu klasor ıcerısıne multısessıon olarak yazın sorunsuz kullanın

cd alırken dikkat etmek gerekiyor.
cd - R 2. kez yazılamaya uygun değildir.

cd + R olarak alınırsa üzerine defalarca yazılabilir.
DVD de de aynı şey geçerlidir.

sayın suleyyyman hocam arkadsın sormak ıstedıgı multı sessıon cd yazma tekrar yazılabılır cdler oldugununu sanırım bılıyordur

cd R üzerine yazdirabilirsiniz
DVD üzerine 1 kere yazdirabilirsiniz
cdüzerine yazdırma biraz sakincali diye düsünüyorum hard diskide bozabilir
ya cd ile ugrasmayin flash var kolay cözüm simdi bende tasinabilir hard disk alcam 250 gb usb girisi süper tafsiye ederim

Geri