cd klonlayamadım.

Kodla Büyü

elbruzz

Üye
arkadaşlar elimde bi ingilizce eğitim cd si var, clone cd ve neroyla bu cdyi clonlamayı denedim. fakat klonladığım kopya cd bilgisayar takınca çalışmadı. bilgisayar cd kopya diyor, programı çalıştıramıyorum. ne yapmam gerekli. bilgisi olan varmı acaba?

valla genelde kopya korumaları nero ve clone cd tarafından aşılır ama demekki iyi bi koruma imiş ilk defa karşılaştım böyle bi durumla içindeki dosyaları normal yoldan kopyalamayı denedinizmi?

gizemkar' Alıntı:
valla genelde kopya korumaları nero ve clone cd tarafından aşılır ama demekki iyi bi koruma imiş ilk defa karşılaştım böyle bi durumla içindeki dosyaları normal yoldan kopyalamayı denedinizmi?
evet normal yoldanda kopyaladım ama olmadı, clonlama için bi program tavsiyesi olan yokmu?

elbruzz' Alıntı:
arkadaşlar elimde bi ingilizce eğitim cd si var, clone cd ve neroyla bu cdyi clonlamayı denedim. fakat klonladığım kopya cd bilgisayar takınca çalışmadı. bilgisayar cd kopya diyor, programı çalıştıramıyorum. ne yapmam gerekli. bilgisi olan varmı acaba?
:)

cd ımajını ALIP DAHA SONRA DENEYIN BENCE BUGUN BASIMA GELDI BIR EGITIM CD SINDE DIREK KOPYALAMALRDA KABUL ETMEDI IMAJ ALDIM SORUN COZULDU

clone cd ile bende denedim, kopya cd den setup çalışıo, programı kuruyo ancak programı çalıştırmaya gelince orjinal cdyi istiyo. bu sorunu nasıl çözebilirim.
ayrıca cd imajını nasıl alıcaz acaba biraz bilgilendirirmisiniz?

slm dostlar clone cd bir orjınal cd yi koplayama işlemi için en ideal programdır..Fakat elinizde bulunan sürüm genelde demodur süreli olan süreli olanlarda cd kopyası alabilirsiniz. imaj oluşturabilirsiniz ama imajı cd ye yazdırırken problem çıkartır demo sürümünden dolayı vs. elinizde olanın full sürümü olması gerekiyor.. o yüzden sanırım böyle hatalarla karşılaşıyoruz..

kolay gelsin.........

Geri