ÇANAKKELE İLİ TÜM BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ ÖĞRETMENLERİ

Kodla Büyü

brk123

Site Gezgini
FORUMA ÜYE OLAN ÇANAKKAL'DE GÖREV YAPAN TÜM ARKADAŞLAR bb forumda çanakkale grubu varmı? yoksa kurmaya ne dersiniz?

Hocam senin dediğin o iş biraz zor gibi. 3 yıldır çkalenin bi ilçesinde görev yapıyorum,1,5 yıl formatörlük yaptım ne bi toplantı oldu nede başka bir çalışma Şuan görevlendirme yazıları gelmedi henüz bir kaç kişiye sordum bilgileri yok anlıyacağın ilişkileri kopuk bir zümre grubuyuz ,o yüzden zor olacak grup kurmak :)

Öncelikle hayırlı olsun hocm. Biraz zaman geçsin bana hak vereceksiniz ne yazık ki :) Ama siz yine de inancınızı kaybetmeyin derim :wink:
Yardımcı olabileceğim bir durum varsa pm den yazarsınız

3 kişi olduk bile :)
Olmaz demiyorum zaten hocam sadece toplanmanın zor olduğunu gözlemledim burda çalıştığım süre içerisinde Bir çok arkadaşım ildeki eğitici arkadaşların kim olduğunu bile bilmiyor.Bu da başımızdaki koordinatörlerin toplantı vs gibi etkinlikler düzenlememelerinden kaynaklanıyor.Okulumda benden önce teknoloji tasarım öğretmeniz iki sene formatörlük yapmış ve söylediğine göre eskiden toplantılar oluyormuş belli aralıklarda.Ben sadece böyle bir olayla karşılamadığım için böyle düşünüyorm .Bakalım bundan sonra değişir belki...

yok hocam haklısınız kesinlikle doğru tespit.şansımızı deniyelim burda az kişi de olsa birliktelik sağlanır belki

Facebook kullanıyorsanız Çanakkale İli Bilişim teknolojileri grubu kurulmuş yeni oraya da katılabilirsiniz...

aysehos' Alıntı:
Hocam senin dediğin o iş biraz zor gibi. 3 yıldır çkalenin bi ilçesinde görev yapıyorum,1,5 yıl formatörlük yaptım ne bi toplantı oldu nede başka bir çalışma Şuan görevlendirme yazıları gelmedi henüz bir kaç kişiye sordum bilgileri yok anlıyacağın ilişkileri kopuk bir zümre grubuyuz ,o yüzden zor olacak grup kurmak :)
ayşe hocam şunu yapalım bunu yapalım diyen çok ama işi yapmaya gelince malesef kimseyi bulamıyorsunuz. 2-3 sene önce il formatörü toplantı yapmıştı, toplantıdan sonra forum siteside, grupta kuruldu ama katkı verenlerin sayısı bir elin parmaklarının sayısını geçmedi sonrada kapandı zaten.
bu arada görevlendirmeleriniz 16 eylül cuma günü yapıldı her ilçeye ve okula da gönderildi size tebliğ edilmediyse ilçenin ve okulunuzun yavaşlığından. isterseniz mail atabilirim

recep hocam devamlı güncel konular olursa arkdaşların takip edeceğinden eminim. özellikle bütün bilişim teknolojileri öğretmeni arkdaşların bir arada olmaya çok ihticayı var.

facebookta çanakkale bil. tek. grubu olmadığını gördüm. varsada bulamadım. bir grup olduğu merkez ilçe toplantısında duydum ama üye değilim. ayrıca merkezdeki arkadaşların bazı konularda daha aktif olması gerekiyor. ilçelerde bil. tek. öğretmenleri merkezdekiler kadar çok değil ve birlikte olacakları bir ortam da pek olamayabilir. özlük hakları ile ilgili konular toplantılarda konuşulmalı. birliktelik konusunda çok yol katedilmesi gerektiği orada...

@ilhangok
Grubun tam ismi :Çanakkale İli Bilişim teknolojileri Öğretmenleri Bu şekilde arama yaparsanız görürsünüz hocm
@recepeskici
Evet bende eski formatörümüzden daha önceden toplantı yapıldığını duymuştum.1,5 yıldır formatörlük yapıyorum böyle bir şeyle karşılaşmadım Olsa iyi olurdu ama her zaman olduğu gibi birliktelik sağlanamamış demek ki ...
Evet bizim burda işler yavaş işliyor ne yazık ki.Daha bugün idareye sordum yazı gelmediğini söylediler Mailime yollarsanız sevinirim
a_hos87@hotmail.com

yok hayır sanırım vazgeçiyorum, baya bi deneme yaptım deneme yapmaktan vazgeçtim. ben yazdığımda çıkmıyor.

Hocam grubun tam ismi yukarda söylediğim gibi niye bulamadığınızı anlayamamakla birlikte iyi bir facebook kullanıcısı olmadığımı da belirteyim :oops: Grup yeni kurulmuş anladığım kadarıyla 3 kişiyiz şimdilik ,Beni de merkezdeki bir arkadaş dahil etmiş gruba.

Değerli öğretmenlerim,İstanbul'da görev yapıyorum ve Çanakkale'ye tayin istemeyi düşünüyorum. Oralarda bizim zümremizin son durumu nasıl acaba?

çanakkale çok güzel bir şehir orda okudum açılırsa tayin isteyecem

Geri