Çamaşır Kurutma Makinesi Tavsiyeleriniz

Kodla Büyü

mdonmez

Site Gezgini
Değerli hocalarım merhabalar.

Sizlerden aldığım bir çok öneriden çok memnun oldum ve yine size danışmak istedim.

Eve çamaşır kurutma makinesi almak istiyorum. Öncelikle uygun fiyatlı olanlar B sınıfı . Fakat A veya A+ olanlar ile 2-3 kat fiyat farkı var beni biraz düşündürüyor.

Siz hangi markaları kullandınız, hangisini tavsiye edersiniz. Hoover marka kullanan var mı ? Yorumlarınızı bekliyorum. Teşekkürler.

Hala almama konusunda karalıyım. Evimin çatı katında iki adet kurutma teli var orada kurutuyoruz. Gayette memnunuz.

arçelik b sınıfı var, nefis, pahalı modellere gerek yok yazın da kullanılmayacaksa.

bu konu bu aralar bizimde gündemimizde ama hocamın değdiği gibi enerji sınıflarında aşırı fiyat farkı var bu sınıflar arasında elektrik faturası ne kadar fark eder acaba

Memnunsunuz sanırım hocam. Ben bebeğimiz olana kadar böyle bir ihtiyacımız olduğunu düşünmüyordum. Günlük 1 makine çamaşırımız var :(
Çok büyük kolaylık olduğunu düşünüyorum. İkinci bebeğim olana kadar sıkıntı yaşamadım ama sonrasında okul- ev- iki çocuk çok yordu. eve t memnunum. Ama uzun vadede kıyafetlere zararı olacak gibi geliyor. Çünkü Çok fazla hav biriktiriyor.

kurutmada kolaylık sağlıyor ki özellikle küçük çocuk varsa ideal ama dezavantajı ütü işi artıyor ve giysiler daha çabuk deforme oluyor. çamaşır kurutmak için yerim olmadığından bosch kurutmalı makina almıştım. 5/3 olanlardan. çalıştığı zaman çok sıcaklık veriyordu dışarıya. zaten öyle dolap içine, dar yere gelip kurmuyolar. ölçü veriyo. biz banyoda lavabonun yerini değiştirmiştik makinayı koydurabilmek için. daha sonra makina arıza verdi vs. değiştirdiler. aynı model olmadığı için bir üst model 7/4kg olanı getirdiler. bunda dışarıya verilen bariz bir ısı yok. ben gayet memnunum ütü sorunu dışında. az çamaşır koyup. bitince hemen çıkarıp katlamak gerekiyor. kendi sıcağıyla biraz daha düzeliyor.

yeni başlık açmadan buradan yeni kurutma makinesi önerileriniz alabilir miyim?

İlginçtir bu başlığı ilk kez gördüm, tayini çıkan bi arkadaştan kullanılmış arçelik kt 2773 kurutma makinesi aldım, nemli ve yağmurlu bi bölgede yaşıyoruz, bu zamanlarda çamaşırlar odada 4-5 günde anca kuruyordu, bu makine inanılmaz, çok rahat, şimdilik çamaşırlarda yıpratma filan da görmedim, çok memnunuz, kurumada sorun yaşıyorsanız şiddetle tavsiye ederim

Geri