Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama

C Panel Yardım Edin

Konu, 'Windows İşletim Sistemleri, Sorunlar ve Çözümler' kısmında kursathoca tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal

1. kursathoca

kursathoca Site Gezgini

arkadaşlar yeni web sitesi kurmaya niyetlendim cpanel diye bir problemim var kullanımı ne işe yaradığı

2. Gezgin-®

Gezgin-® Seçkin Üye Seçkin Üye

Sql oluşturma, e-mail hesabı açam, gibi sitenize ait bir çok işlevi buradan yapabilirsiniz.

3. kursathoca

kursathoca Site Gezgini

hocam msn den görüşsek siteyi sizden aldım c panel kullanmayı bilmiyorum ftp ye giremiyorum

4. sedom

sedom Seçkin Üye Seçkin Üye

Kısaca Sayfa ile ilgili tüm istatistikler Domai sub domain trafik bilgileri veritabanı seçim ve yüklemesi sunucu desteği falan filannnn

5. Mimoza

Mimoza Üye

Merhaba,
    site kurmak zor iş, bizde ögrenmek adına bir başlangıç yapalım dedik. Arkadaşların yardımışla birşeyler oldu ama bilmeyince tıkanıp kaldım.
    c panel kurulumu var. ama ben gerekli ayarları yapamıyorum. sitenin görselliğini oluşturamıyorum. Resim, yazı...
    Nasıl bir yol izlemem gereklidir. yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkür ederim.

6. mefete

mefete Seçkin Üye Seçkin Üye

Host hizmetini burdan aldıysan...Sana ftp şifreleri yollanmıştır...Bu şifrelerle siteye ulaşabilmek için cuteftp gibi bir programa ihtiyacın var...Bu programı kur gerekli bilgileri yaz...ftp hesabına ulaşırsın...

Kolay gelsin...

7. akiomer

akiomer Üye

C panel

C panel ile veritabanı oluşturma , email adresi tanımlama, subdomain tanımlama gibi işlemleri yapabilirsiniz. Fakat MEB in ADSL bağlantısı ile Cpanel sayfalarını açamazsınız.

8. Ogren.TV

Ogren.TV Üye

Hocam cpanel başka şey site yapmak başka şey.. Eğer site yapımından bahsediyosan konu burası değil, hosting almadan once hazırlaman daha doğru olurdu.. Yok eğer sorunun cpanel kullanımıysa ne yapmak istediğini ayrıntılı anlatman daha iyi olur..

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal