C Panel Yardım Edin

Kodla Büyü

kursathoca

Site Gezgini
arkadaşlar yeni web sitesi kurmaya niyetlendim cpanel diye bir problemim var kullanımı ne işe yaradığı

Sql oluşturma, e-mail hesabı açam, gibi sitenize ait bir çok işlevi buradan yapabilirsiniz.

Kısaca Sayfa ile ilgili tüm istatistikler Domai sub domain trafik bilgileri veritabanı seçim ve yüklemesi sunucu desteği falan filannnn

Merhaba,
site kurmak zor iş, bizde ögrenmek adına bir başlangıç yapalım dedik. Arkadaşların yardımışla birşeyler oldu ama bilmeyince tıkanıp kaldım.
c panel kurulumu var. ama ben gerekli ayarları yapamıyorum. sitenin görselliğini oluşturamıyorum. Resim, yazı...
Nasıl bir yol izlemem gereklidir. yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkür ederim.

kursathoca' Alıntı:
hocam msn den görüşsek siteyi sizden aldım c panel kullanmayı bilmiyorum ftp ye giremiyorum

Host hizmetini burdan aldıysan...Sana ftp şifreleri yollanmıştır...Bu şifrelerle siteye ulaşabilmek için cuteftp gibi bir programa ihtiyacın var...Bu programı kur gerekli bilgileri yaz...ftp hesabına ulaşırsın...

Kolay gelsin...

C panel

C panel ile veritabanı oluşturma , email adresi tanımlama, subdomain tanımlama gibi işlemleri yapabilirsiniz. Fakat MEB in ADSL bağlantısı ile Cpanel sayfalarını açamazsınız.

Hocam cpanel başka şey site yapmak başka şey.. Eğer site yapımından bahsediyosan konu burası değil, hosting almadan once hazırlaman daha doğru olurdu.. Yok eğer sorunun cpanel kullanımıysa ne yapmak istediğini ayrıntılı anlatman daha iyi olur..

Geri