Bursalı arkadaslar yardım eder misiniz?

Kodla Büyü
Osmangazi ilçesinden: Panayır, mutlular gaziosmanpaşa, hatice salih imam hatip okulları ile yıldırım ilçesinden: adnan menderes imam hatip, dumlupınar imam hAtip, işgir, mehmet akif ersoy, naz özdilek, peyami safa, şehit ercüment türkmen ortaokullatı hakkında bilgisi olan varsa yardımcı olabılır mı? Bir de iliçine basvuracak arkadaslar puanlarınızı bir soyleyebılır mısınız?

Hocam Okulları arayın... Arayan arkadaşlara yardımcı olmaya çalışıyoruz. Bu ilçelerde değilim ama...
Osmangazi deki okulların puanları yüksek olduğunu biliyorum. Yıldırım tarafı biraz sıkıntılı olabilir aam puan açısından daha uygundur eğer kesin glemek istiyorsanız....

hocam panayır ve peyami safa yı biliyorum

peyami safa yıldırımda ankara yolunun bihayli yukarsında ama güzel yerde. selçuk hatunda 2 yıl çalıştım oldukça iyi idi bölge. bursa ya gelebilmek için iyi bir okul

Cevaplarınız için cok tesekkur ederım. Ildısından gelecegım ıcın butun okulları yazacagım mecburen. Ankara yolunun yukarısında kalmaya calısacagım ama neredeyse hepsı ankara yolunun altında. Sagolun arkadaslar.

Geri