BURSA'DA EĞİTİCİ FORMATÖR GÖREVLENDİRMESİ YAPILDI

Kodla Büyü

cakin

Site Gezgini
Dün Eğitici formatörler görevlendirildi.
Ben de görv aldım.
İnşallah hayırlısı olur.

Hayat' Alıntı:
hayırlı olsun arkadaşlar. Gürsu da bir değişiklik var mı acaba?
Hcam Gürsu'da mı görev yapıyorsunuz?
Gürsu'ya kadro açmamışlr. Açsalardı ben tercih edecektim. Kestel'de görev yapıyorum

abiler
görevlendirme yazısı elinize ulaştımı
göreve resmen başladınız mı ??
merka ettiğim bu
bende ona göre bi kaç yere danışacagım görevlendirme ne oldu diye
ve görev valilik tarafından mı verildi yoksa egitek tarafından

cakin' Alıntı:
Hayat' Alıntı:
Gürsu'ya kadro açmamışlr. Açsalardı ben tercih edecektim. Kestel'de görev yapıyorum

evet hocam Gürsu 80. Yıl Cumhuriyet teyim. kadro açmamışlar mı? Sami Bey vardı eskilerden. İlden geliyordu demekki hala o devam ediyor. Hocam aslında başınız ağrırdı gibime geliyor. Gürsu da 8 ilköğretimlerden 2 sinde kadrolu var. Kadrolu var derken bilg. öğretmenliğinden mezun 2 kişiyiz. ücretli çalışan 2 kişi daha var ama bilg.cı değiller sertifika almışlar öyle. ee diğer arkadaş da zaten askerde. yani size baya iş düşerdi.

Hayat' Alıntı:
cakin' Alıntı:
Hayat' Alıntı:

evet hocam Gürsu 80. Yıl Cumhuriyet teyim. kadro açmamışlar mı? Sami Bey vardı eskilerden. İlden geliyordu demekki hala o devam ediyor. Hocam aslında başınız ağrırdı gibime geliyor. Gürsu da 8 ilköğretimlerden 2 sinde kadrolu var. Kadrolu var derken bilg. öğretmenliğinden mezun 2 kişiyiz. ücretli çalışan 2 kişi daha var ama bilg.cı değiller sertifika almışlar öyle. ee diğer arkadaş da zaten askerde. yani size baya iş düşerdi.

Evet hocam Gürsu da yine Sami Bey devam edecekmiş. Sami bey kendisi söledi bana. ben de Sami beyle birlikte Osmangazi ilçesine görevlendirildim.

Geri