Bursa Formatörlük (2011-2012) Temmuz - Aralık

Kodla Büyü
bu işi artık karara standarta bağlasınlar ne yapacağımızı bilelim :? kemal bey sağolsun iyi niyetli ve gönderdiği maildeki eki bende bilgi edinmeye gönderdim. sizlerde gönderin arkaadaşlar yapacak başka biş yok

Arkadaşlar diğer iller görevlendirmeleri yaparken biz bu hale düştük Bursa ili diğer illerin göremediği ne gördü acaba yazıda... seçmelilere gelince 5. sınıfların velileri seçiyor her 10 kişi için ders açılabilecek bu durum bize ders sayısı olarak dönmüyor örneğin tüm 5 lerden 40 kişi seçse 20 şerden 2 sınıf o da haftada 4 ders saati eder 6 7 8 lere seçebiliriz ancak onlarda da 1 saat ve onlar da kademeli olarak 5. sınıflardaki uygulamaya geçecek ilerleyen yıllarda. hakkımızda hayırlısı.. Ben de bilgi edinmeye yazdım. Buradan Kemal Bey'e teşekkürler gerçekten özverili bir şekilde konu ile ilgileniyor.. Herkesten bilgi edinmeye yazmasını rica ediyorum

halbuki formatörlük konusunda en şanslı bursa gb görünüyordu,görevlendirmeler hemen geliyordu.anlamadım.ders olsa hadi anlıcam ama ders yok; idari görevmi yazacaklar acaba..ne bileyim 15 saat nasıl dolacak ben bunu düşünüyorum...

zokkay10' Alıntı:
Arkadaşlar diğer iller görevlendirmeleri yaparken biz bu hale düştük Bursa ili diğer illerin göremediği ne gördü acaba yazıda... seçmelilere gelince 5. sınıfların velileri seçiyor her 10 kişi için ders açılabilecek bu durum bize ders sayısı olarak dönmüyor örneğin tüm 5 lerden 40 kişi seçse 20 şerden 2 sınıf o da haftada 4 ders saati eder 6 7 8 lere seçebiliriz ancak onlarda da 1 saat ve onlar da kademeli olarak 5. sınıflardaki uygulamaya geçecek ilerleyen yıllarda. hakkımızda hayırlısı.. Ben de bilgi edinmeye yazdım. Buradan Kemal Bey'e teşekkürler gerçekten özverili bir şekilde konu ile ilgileniyor.. Herkesten bilgi edinmeye yazmasını rica ediyorum
hocam o dediğin gibi olmuyacak olamazda.çünkü o zaman tüm seçmeli dersler aynı saatte verilmek zorundaki sınıfta diğer dersleri seçenlerde seçtikleri derslere gitsin. bu da şuan çok uygun gözükmüyor

okulumda 6 saat dersim var. başka bi okulda bir miktar daha ders buldum maaş karşılığı karşılanacak gibi. orası olmazsa okulumda 20 saat fen dersi var onu verecek müdür. onunda öğretmeni ilk atama veya norm fazlası atamalarında gelmezse :) ne hallere düştük :) 4 saat din 4 saatte beden eğitiminde fazla ders var onlara da gözümü dikmiş durumdayım :puhaha:

senin müdür iyiymiş eğer o dersleri veriyorsa sana. bizim okulda dersleride sormadım ne seçtiler falan sallıyorum artık herşeyi kitaplarada bakmadım. birazda onlar düşünsün okadar kızgınımki bu duruma laba bile girmedim daha.

evrim0626' Alıntı:
senin müdür iyiymiş eğer o dersleri veriyorsa sana. bizim okulda dersleride sormadım ne seçtiler falan sallıyorum artık herşeyi kitaplarada bakmadım. birazda onlar düşünsün okadar kızgınımki bu duruma laba bile girmedim daha.
benim derdimde maaş karşılığı dolsun diye ücra yerde bi okula görevlendirmesinler. evimin yanındaki okulda ders var orayla konuştum ordan alıcam ders kısmetse. olmazsa işte fen dersinide alternatif olarak düşünüyorum. yoksa bende ilgilenmem ama el mahkum...

adrenaline' Alıntı:
evrim0626' Alıntı:
benim derdimde maaş karşılığı dolsun diye ücra yerde bi okula görevlendirmesinler. evimin yanındaki okulda ders var orayla konuştum ordan alıcam ders kısmetse. olmazsa işte fen dersinide alternatif olarak düşünüyorum. yoksa bende ilgilenmem ama el mahkum...
bişey olmaz hocam ben 2009 da 12 saat derse girdim formatör değildim.sağa sola yalvardığım halde ders vermediler.başka yere görevlendirmezler hiç sıkıntı etme

bizim okulda da 6,7,8 lerde spor etkinliklerini seçmiş müdürümüz sağolsun. Tatilde lab daki bilgisayarları da dağıtmış. Şu anda 1 saat bile dersim yok, akıbetim ne olacak acaba...

Bakanlığın dibindeki Ankara il mem bile formatör görevlendirmesini yaparkan bizim iş bilir müdürlerimiz iptal ediyor. Ankara'dakiler bilmiyor ya bu işi.

Geri