bursa da tavsiye edeceğiniz bel fıtığı için beyin cerrahi

Kodla Büyü

orlin

Seçkin Üye
Seçkin Üye
bursa da bel fıtığı için önerebileceğiniz iyi bir beyin cerrahi var mi

hocam inan bende bunu soracaktım. Benim sorum daha geneli kapsıyor. Ankara eskişehir konya veya istanbul olabilir?

bilgilendirirseniz sevinirim. Teşekkürler

Hocam, ameliyatsız çözüm arayın, tavsiye edeceğim kimse yok ancak daha önce yakınım birinin bel fıtığı ameliyatsız düzeldi.

hocam tedavi için mesafeyi sorun etme. kuzenim yeni istanbuldan tokata gitti ve çok memnun.
https://www.facebook.com/emirzaoglu1

erkan mirzaoğlu nu internetten araştırırsan zaten uzman olduğunu ve tedavi sonuçlarını görebilirsiniz.
Ben de en kısa zamanda boyun fıtığım için gideceğim. benim çok sıkıntılı bir durumum yok ama hazır çalışmayı bırakmamışken erkan mirzaoğlu gitmek lazım

hocam geçmiş olsuun. ben bel fıtıkçı bilişimcisiyim.. şaka şaka. sağlık konusu şakaya gelmez ya orası da ayrı bir konu. ağrıların şiddeti yaşınız yaşam tarzınız yaşadığıız yerin iklimi vs çok önemli. fıtığın lif yırtığının vs çözümü hareket. artı zeytinyağı.. zaten yaşınız genç ve fazla kilolarınız yok ise sırtınızdaki kemikler sayılıyorsa işşiniz daha kolay parmağınızla baskı yaparak , sağa sola eğilip bükülerek ayrıyan noktayı bulursunuz. dayarsın sırtını kalorifere ısınınca başlarsın masaja. lif yırtığı ve ağrıyan kaslar içn zeytinyağı artı dambıl
yalnız her ağrı fıtık değildir teşhisi kim yaptı bilmiyorum. yel de olabilir... belli bölgeleri aşırı terleyen biriyseniz soğuduğunda yel girmesi de muhtemel. o yeli ordan çekmezse aylarca belli pozisyonlarda ağrı verebilir.
bazı arkadaşlar kızabilir doktordan önce doktor oldu teşhis diye. Ama unutma ki hayvanlarda bir içgüdü diye bişey çıkardılar. aynısı insanda da var ve buna ilham denir. sen kendini tanımadıktan sonra doktor hikaye.. zaten 14 haftalık üniversinenin 6 7 döneminde nasıl meslek sahibi oluyor insan şaşıyorum. Tecrübe farklı bir konu
rabbim şifa versin. tecrübeli mahir işinin ehli insanlarla karşılaştırsın.

bende bel fıtığı varmış ve patlamis. fitik olduğundan bile haberim yoktu.patlamis fıtiklar için ameliyat deniyor ama ameliyatsız geçen varsa bilmek isterim.

Geri