Bursa BTR Görevlendirmeleri Başladı Arkadaşlar

Kodla Büyü
okullarına yazı gelen var mı? inegöl e bununla ilgili resmi yazı gelmemiş. üst yazı yazması isteniyor idareden ama hangi yazıya göre yazacaklar

Bursa ilinde ilk defa okul formatörlük isteyeceğim. Daha önce Bitefo olan arkadaşlara ya da bilgisi olanlara bir sorum olacak.

Sanırım burada online başvuru yapıp, çıktısını biz aldıktan sonra okula teslim ediyoruz.

1- Böte mezunu öğretmenler başvuru ekranındaki yazdır sayfasından aldığı çıktı dışında bir evrak teslim ediyor mu?

Ekranda 3 adet tercih bulunuyor. Ben köyde görev yapıyorum ve 6-8 adet dersim olacak. Bulunduğum ilçede 3 adet Fatih projesi olan lise var.

2- Tercihlerimde 2 adet lise ve kendi okulumu mu yazıyorum yoksa 3 adet tercihi de liseden yana kullanabilir miyim? Diyelim 3 liseyi yazdık, başkaları görevlendirildi bu durumda mecburen kendi okulumdaki Bitefo görevine mi kalıyoruz yoksa Bitefo olmadan 15 saat derse mi gireceğim? Kısacası 3 tercihi nasıl kullanmamız gerekiyor? İlla Fatih projesi olan liseleri mi yazıyoruz veya kendi okulumuzu yazmamız gerekiyor mu?

Bu arada yarın başvuruların son günüymüş :)

hocam böte mezunu arkadaşların extra bir belgeye ihtiyacı yok.neden olsun ayrıca? bulunduğunuz ilçede öncelikle fatih projesi okulları dolmalı eğer dolarsa sizin tercihinizde kendi okulunuzu yazmışsanız kendi okulunuza görevlendirirsiniz.illa hep fatih projesi okulları yazacaksınız diye madde yok.

Cevap için sağolun hocam.
Sadece 3 liseyi seçsem herhangi biri bana denk gelmediğinde nasıl bir uygulama yapılıyor Bursa'da?
Kadromun bulunduğu okulda 6-8 arası ders gözüküyor. Diğer derslerle 15 saate mi tamamlanır haftalık ders yüküm yoksa kadromun bulunduğu okuldaki 6 ders ve zorunlu btr görevi mi verilir?

başvuru forumunda tercihlerim dışında bir okula görevlendirmeye evet derseniz boş okula görevlendirilirsiniz buna kendi okulunuz dahil, hayır derseniz tercihleriniz dışında herhangi bir okula görevlendirmeniz olmaz. ders sayınız idarenizle ilgili

kardeş bursa da akıllı tahtaların olduğu okullardan başka bir okulda btr olamazsın. iznik desin sanırım. liste açılanacak adın var ise kendi okulunda 6 saat, görevlendirildiğin lisede de 24 saat duracaksın. büyük ihtimal 1 gün kendi okulun 4 gün lise.. iznikte 2 bt öğretmen vardı 2 kişi daha geldi 3 de lise var. yeni gelenlerin hizmet puanları eskilerden daha düşük. eğer doktora veya y lisans yapmadıysanız ilk tercihleriniz çıkmaya bilir. iyi akşamlar..

Arkadaşlar yukarıda 2-3 arkadaş yanlış bilgiler vermiş;
1- Görevlendirmelerde (http://www.bursaformator.gov.tr/haberde ... haberno=25) 3.maddede de yazdığı gibi il,ilçe,köyler ayrı değerlendirilecektir yazıyor. Yani siz köydeyseniz ve ilçedeki Fatih Projesi okulları dolmadıysa siz yine de kendi okulunuza görevlendirilirsiniz. Ama eğer okulunuz ilçe merkezindeki bir ortaokul ise ilçe merkezindeki Fatih Projesi okulları dolmadan kendi okulunuza görevlendirmezler.
2-Kendi okulunuzda görevlendirildiğiniz zaman BT derslerine girer geriye kalan zamanlarda kendi okulunuzda rehberlik görevini yürütürsünüz.
3-İlçe merkezindeki arkadaşların yapabileceği en güzel uygulama zümre toplantılarında yani görevlendirmeler yapılmadan önce okulları paylaşmaktır.
4-Görevlendirmeler için son başvuru zaten 9 eylüldü. Bugün bu işe koyulsalar bile en erken cuma olur gibi geliyor.

görevlendirmeler ne oldu acaba? ne zaman belli olur yada bir bilgisi olan varmı?

liste facebookta grupta yayınlandı. ama okullara yazı gelmedi bildiğim kadarıyla. p.tesi görevlendirildiğim okula gitsem göreve başlayabilirmiyim?

Onaylardan bir haber var mı arkadaşlar?

BTR olmama durumuna göre başladık bu seneye (BT ve farklı bir iki dersle haftalık 17 saat), onay gelince program tekrar değişecek artık. Bu haftayı heralde böyle geçiririz.

wixland' Alıntı:
subversaa' Alıntı:
Onaylardan bir haber var mı arkadaşlar?

BTR olmama durumuna göre başladık bu seneye (BT ve farklı bir iki dersle haftalık 17 saat), onay gelince program tekrar değişecek artık. Bu haftayı heralde böyle geçiririz.
cuma açıklanmıştı
http://bursaformator.gov.tr/haberdetay.aspx?haberno=48

Hocam paylaştığınız link sadece isim listesinden oluşuyor. Okullara ayrıca bir yazı gelmeyecek mi? Şu tarihten itibaren BTR olarak görevlendirilmiştir gibi bir yazı... İsim listesi ve üst yazı gönderildiyse de bana bildirilmemiş olabilir belki. Bu yüzden BTR olarak haftalık ders çizelgesi yapmak için tarih belirten görevlendirme yazısını bekleyeceğiz sanırım.

hocam yazı çarşambaya gelir dedi kemal hoca. siz göreve başlayın yazı gelince görevlendirme tarihi 16 sı yazıyor zaten. 16 sından itibaren ek dersinizi alırsınız.

Fatih projesi okulları dolmadıysa ortaokullara olmuyor bildiğiniz üzere ben listede görmedim muhtemelen ortaokullara görevlendirme olmayacak.

hocam ek görevlendirme sadece fatih pr. olan lise okullarına mı yapılacak?ortaokulların durumu nasıl acaba :?

Geri