Bursa-2012-Formatörlük Görevlendirmesi...

Kodla Büyü

hturna7

Aktif Üye
Merhaba Arkadaşlar,

Okul BT Formatör Öğretmenlerinin görevlendirme süreci ile ilgili birkaç konuya gelen sorular üzerine açıklık getirmek istiyorum.
Okul BT Formatör Öğretmen görevlendirmelerinin, arkadaşlarımızın hak kaybını önlemek amacıyla, 19-28 Aralık 2011 tarihleri arasında başvurusu yapılacak ve 30 Aralık 2011'de sonucu açıklanacak olan özür grubu tayinleri sonrasında yapılması planlanmaktadır.
İlgili yazı ve yönetmelikler gereği üzerinde asaleten, vekaleten veya geçici görevlendirme ile yöneticilik görevi bulunanlar BİTEFO olarak teklif edilmeyecektir.
Görevlendirme teklifi için okulda en az bir BT sınıfının bulunması gerekmektedir.
Okul BT Formatör Öğretmen görevlendirmeleri 1 Ocak 2012-30 Haziran 2012 dönemi için yapılacaktır.
Halen görevini sürdürmekte olan bazı Okul BT Formatör Öğretmen arkadaşlarımızın Mebbis sisteminde kayıtlı e-posta adreslerine giden e-postalar adresin yanlış olduğu gerekçesiyle geri dönmektedir. Sizlerle iletişimi sürdürebilmemiz için bu adreslerin doğru olması önemlidir.

Saygılarımla,
Kemal AKAR
İl BT Koordinatörü

Tercih edeceğim okulda labaratuar var ancak bilişim teknolojileri dersi yok. Burayı tercih edebilirmiyim??

Kemal hocam iyi akşamlar. başvuru ile ilgili resmi yazıyı ilden ilçelere gönderirken rica etsem biz bt öğretmenlerine de maille atarmısınız. malum bir önceki dönem başta gemliktekiler olmak üzere mağdur olan bir çok arkadaşımız var.

bilgilendirdiğiniz için saolun hocam yalnız gerekli bilgi ve belgeleri bize mail atarsanız seviniriz çünkü ilçede görev yapan BT öğretmenleri yazıların geç gelmesi yüzünden sıkıntılar çekmektedir. BÜYÜKORHAN BT öğretmeni :)

Kemal Hocam bizim görevlendirmemiz ne zaman başlayacak 1 ocak 30 haziran tarihleri arasında mı olacak. 2 ocak 2012 pazartesi günü okula gittiğimizde görevlendirmemiz daha yapılmamış olacak gibi. Bu durumda 2 ocaktaki durumumuz ne olacak.

arkadaşlar bu e-maili Kemal Akar bursadaki ulaşabildiği formatörlerin e-mail adresine göndermiş,bir formatör arkadaşımızda bilgi olsun diye kendisine gelen e-maili aktarmış.
il koordinatörü kemal hocaya ulaşmak için akarkemal@hotmail.com 'u kullanabilirsiniz,

Saygılar

Arkadaşlar ben Kemal hoca değilim.Onun bana ve diğer Bt öğretmenlerine gönderdiği maili paylaştım.Yanlış anlaşılmış.

Formatörlük yazısı KurumNET ten geldi arkadaşlar;

Ekli dosyalar

• scan0001.JPG
    scan0001.JPG
    485.1 KB · Görüntüleme: 1,145
evet yazı çıktı arkadaşlar! ilçeye göre en geç 21 veya 22sinde yazınızın gitmesi gerekiyor. hayırlı olsun

Geri