BURDUR BTR öğretmenliği son durumunuz nedir?

Kodla Büyü

enigmawall

Aktif Üye
Beni kadromun oldugu okulda ve Ayrca bir lisede görevlendirdiler, kadromun oldugu okulda dersim olmamasına karsın 2 gün orda 3 gün lisede görev alacakmsım. Trabzon Niğde vb. illerdeki gibi acıklama olmaynca isdtediklerini yaptırmaya calısıyorlar. Sizlerde durum nedir? 2 okulda görevlendirilenlerde durum nedir?

Dersin yoksa tümden lisede görev alman gerek diye düşünüyorum. Benim dersim olduğu için 2 ya da 3 gün kendi okulumda olacağım, BTR görevini ise lisede sürdüreceğim. Bana söylenen bu (Mardin)

ahmetfx' Alıntı:
Dersin yoksa tümden lisede görev alman gerek diye düşünüyorum. Benim dersim olduğu için 2 ya da 3 gün kendi okulumda olacağım, BTR görevini ise lisede sürdüreceğim. Bana söylenen bu (Mardin)
haklsın hocam bende öyle düsünüyorum ama, ilçe memüdürüyle konustum , acıkça bir yazı yok, 2 okulda görevlendirmende mani yok diyor, içimden oldu olacak 5 okulda görevlendir diyesim geldi.. İl bi yazı yayınlasa olacak ama..işte

ben hem kendi okulumda hem de lisede görevlendirildim. ayrıca başka bi lisede de 2 gün ders görevim var 2 gün de kendi okulumda ders görevim var. 1 günüm boş. ve o günde de paylaşılamıyorum :D

Arkadaslar BTR görevine basladm ama, yeni acıklanan norm kadro güncellemesinde norm fazlası görünüyorum ve , norm acıgı olan yerlere basvuru yapmam isteniyor, bu nedemek oyuncak olduk, BTR iptal mi şimdi bilgisi olan var mı?

Geri