Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama

BURDUR BTR öğretmenliği son durumunuz nedir?

Konu, 'Fatih Projesi BT Rehber Öğretmenleri' kısmında enigmawall tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal

1. enigmawall

enigmawall Aktif Üye

Beni kadromun oldugu okulda ve Ayrca bir lisede görevlendirdiler, kadromun oldugu okulda dersim olmamasına karsın 2 gün orda 3 gün lisede görev alacakmsım. Trabzon Niğde vb. illerdeki gibi acıklama olmaynca isdtediklerini yaptırmaya calısıyorlar. Sizlerde durum nedir? 2 okulda görevlendirilenlerde durum nedir?

2. ahmetfx

ahmetfx Süper Üye Süper Üye

Dersin yoksa tümden lisede görev alman gerek diye düşünüyorum. Benim dersim olduğu için 2 ya da 3 gün kendi okulumda olacağım, BTR görevini ise lisede sürdüreceğim. Bana söylenen bu (Mardin)

3. dobra1979

dobra1979 Süper Üye Süper Üye

bizde tık yok :)

4. enigmawall

enigmawall Aktif Üye

haklsın hocam bende öyle düsünüyorum ama, ilçe memüdürüyle konustum , acıkça bir yazı yok, 2 okulda görevlendirmende mani yok diyor, içimden oldu olacak 5 okulda görevlendir diyesim geldi.. İl bi yazı yayınlasa olacak ama..işte

5. enigmawall

enigmawall Aktif Üye

neresi hocam??

6. esraay_20

esraay_20 Üye

ben hem kendi okulumda hem de lisede görevlendirildim. ayrıca başka bi lisede de 2 gün ders görevim var 2 gün de kendi okulumda ders görevim var. 1 günüm boş. ve o günde de paylaşılamıyorum :D

7. enigmawall

enigmawall Aktif Üye

Arkadaslar BTR görevine basladm ama, yeni acıklanan norm kadro güncellemesinde norm fazlası görünüyorum ve , norm acıgı olan yerlere basvuru yapmam isteniyor, bu nedemek oyuncak olduk, BTR iptal mi şimdi bilgisi olan var mı?

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal