Burdur BTR görevlendirmeler yapıldı.

Kodla Büyü
Hocam yazıda iki yanlış var
1) Konu bölümünde formatör öğretmen denilmiş
2) 31 aralık a kadar görevlendirme yapılmış. Gerçekten pes, bunu mem yaparsa müdürler haklı arkadaş. hala formatör kelimesini kullanıyorlar ya

serkanaytekin' Alıntı:
Hocam yazıda iki yanlış var
1) Konu bölümünde formatör öğretmen denilmiş
2) 31 aralık a kadar görevlendirme yapılmış. Gerçekten pes, bunu mem yaparsa müdürler haklı arkadaş. hala formatör kelimesini kullanıyorlar ya
Biz de gördük hocam.Hatta ildekileri bilgilendirdik.Daha önceki görevlendirme yazısının üzerine yazdıkları için böyle bişey olmuş.Sorun olmaz diye düşünüyorum.

bir hata daha , 3 eylül den itibaren yapmışlar görevlendirmeyi, geriye dönük ek ders mi verecekler. Bu iş yazıdaki 7 hatayı bul a benzedi :lol:

ilgi b hatırladığım kadarıyla yine formatörlükle ilgili. yine yazının içeriğinde örgün eğitim öğretim saatleri dışında çevre halkının yararlanmasını sağlamak yeni çıkan BTR de görevlerimiz arasında değil. Görevlendirmelerin 31 Aralıkta bitmesi de saçma şimdi 1 ocaktaki görevlendirmeler nasıl olacak? görevlendirme tarihlerinin en azından 1. dönemin sonuna kadar olması gerekirdi. burdur merkez için bazı öğretmenleri 2 okula vermeleri ilerde 2-3 okula birden görevlendirilmemizin önünü açar.

maverick07' Alıntı:
hocam onay yazısının konu kısmında Bilişim Teknolojileri Formatör Öğretmen Görevlendirmesi yazıyor hala. ilgi b hatırladığım kadarıyla yine formatörlükle ilgili. yine yazının içeriğinde örgün eğitim öğretim saatleri dışında çevre halkının yararlanmasını sağlamak yeni çıkan BTR de görevlerimiz arasında değil. Görevlendirmelerin 31 Aralıkta bitmesi de saçma şimdi 1 ocaktaki görevlendirmeler nasıl olacak? görevlendirme tarihlerinin en azından 1. dönemin sonuna kadar olması gerekirdi. burdur merkez için bazı öğretmenleri 2 okula vermeleri ilerde 2-3 okula birden görevlendirilmemizin önünü açar.
1 ocakta yapacakları görevlendirme ya 20 günlük olacak yada 1 dönemlik olup yarıyıl tatili hariç ibaresi kullanılacak.

Geri