Bulunduğu ilçenin dışında başka ilçede görevlendirilmeyi düşünen var mı?

Kodla Büyü
Mevcut sisteme göre zaten bakanlıkla sözleşerek devam ediyorsunuz. yani bakanlık oluru ile 6 aylık geçici görevlendirmelerle. Maşınızı ve kadronuz bulunduğunuzokulda göreviniz il içinde herhangi bir yerde olabilir.

diyelim ki il merkezden ilçe merkezi istediniz peki yolluk alabilecek misiniz? veya il merkezden ilçeye görev isteme hakkınız varmı? bu konuda heeç bilgim yok bi bilgi verseniz

benim bildiğim bu sınav 2 yılda bir yapılıyor.2 yıl sonra sizden daha yülsek puan olursa eee pılınızı pırtınızı toplayıp eski görev yerinizemi döneceksiniz?
Tam bilmiyorum ama bence herkes kendi ili yada ilçesi içersinde görevlendirilecektir.

peki arkadaşlar..ben a ilçesindeym b ilçesini istedim görev olarak..fakat b ilçesinde ikamet etmeden a ilçesinde kalabilirmiyim..

tcoalngsau' Alıntı:
peki arkadaşlar..ben a ilçesindeym b ilçesini istedim görev olarak..fakat b ilçesinde ikamet etmeden a ilçesinde kalabilirmiyim..

evet hocam kalabilirsin ama sonradan yolluk yevmiye istersen sıkıntı olur..

Yolluk yevmiye işi yok arkadaşlar. Bunca senedir kimse almamış Zaten bilgisayar eğitimlerden, bilgisayar laboratuarlarının çalışmasına yardımcı olmaktan başka belli bir iş yok birde Bulunduğunuz yerin web sitesi. Kendinize bir oda verirlerse şanslısınız.
Bir ilçede bilgisayar laboraturarı olan en uzak nokta neresidir ki kaldı ki kaç kere gideceksiniz.

Geri