Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama

Bugün 23 Nisan Kutlamalarında neler yaptınız.

Konu, '23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı' kısmında tayinci42 tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal

1. tayinci42

tayinci42 Hiperaktif Üye Hiperaktif

Bizim okulumuzda hiçbir öğrenci gelmedi. (meslek lisesi) biz tüm öğretmenler geldik. 15-20 dk bir belgeselden tarihi bilgi aldık ve bitti. bizim toplanmamız gereksiz oldu. ilkokul olsaydık ve öğrencilerde olsaydı mantıklı olurdu ama bizim okulun şartlarında pek mantıklı olmadı. bu sebeplede kızımın okulundaki gösterilerini izleyemedim zaten.

arkadaş bankacılarda, doktorlarda, itfaiye, belediye vb. hepsi toplanıp kutlasınlar kendi aralarında o zaman. öğrenciler için hadi eğitim boyutu var olayın öğretmen olmalı ama bizim lise gibi okullarda öğrenciler gelmiyor biz neden toplandık anlamadım.

2. joombal

joombal Seçkin Üye Seçkin Üye

Padişahı kovduk
    Meclisi kurduk.
    bitti.

3. intel4004

intel4004 Seçkin Üye Seçkin Üye

romalılar seyircilerin gösteri alanına dalmasına
    oyun alanını daraltmasına çözüm getirmişler

bir de 23 nisan evrensel çocuk bayramı olsa dünya çapında kutlansa
    her yıl çocuk olimpiyatları düzenlense
    çocuklar hakları konusunda galaksideki çocukların sorunlarına değinilse seminerler konferanslar verilse daha güzel olurdu..

1 Haziran tarihli dünya çocuk günü, 21 ülkede olmak üzere, en yaygın Çocuk Günü’dür.
    20 Kasım tarihinde ise Çocuk Hakları günü olarak kutlanmaktadır.

Ekli Dosyalar:

• amfi.jpg
      amfi.jpg
      Boyut:
      247,4 KB
      Okunma:
      2.070
  4. tayinci42

tayinci42 Hiperaktif Üye Hiperaktif

Padişahın kovulması ve Cumhuriyet fikri bağdaşmıyor. Padişahta bir siyasi parti lideri gibi seçimlere katılsaydı keşke. Padişahı geçtim siyasi parti kurmak isteyenler hapse atılmasaydı, kitapları toplatılmasaydı, din eğitimi engellenmek yerine devlet eliyle verilseydi, geleneksel kıyafetlerimiz gericilik sayılıp yasaklanmasaydı, istiklal marşımızın yazarı sürgüne gönderilmeseydi, Nazım Hikmet de, Ahmet Kaya da, bir parçamızdı, keşke sözde değil özde demokratik olabilsek, dindar olabilsek, vatansever olabilsek. Keşke gerçekten Cumhuriyetin ruhunu yaşasaydık, yaşıyor olsaydık ve yaşatsaydık..

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal