Bugün 16 gb Toshiba USB bellek 13,90 kargo dahil stok 300

Kodla Büyü

yesimk06

Süper Üye
Süper Üye
www.incehesap.com da arkadaslar ben okul için aldım bir tane. Azar azar veriyorlar.refresh yapın çok az stok kaldı. Güvenilir site. Daha önce de alışveriş yaptım.

Yok hocam ara ara gir kontrol et. Stoğun hepsini birden girmediler. Gün icinde eller yüzer verdiler. Stok daha tam bitmedi. Bir kısmını da girecekler birazdan. Ben siparişde sorun yasadım telefonla arayıp yardımcı oldular oradan biliyorum

Bir tane daha alicam da takip ediyorum. İndirim baslayinca yazarim. Tek ürüne izin veriyor tek seferde birden fazla eklenince diğer ürünler indirimsiz fiyattan oluyor.

Ben bı tane daha aldım esimin adına açtığım hesapla ama? Tek hesaba tek flash alabiliyorsunuz. Alanlar güle güle kullansın

Yaa nasıl da üye olup pusuya yatmadım. Şimdi tın tın vın ile iki saatte üyeliği tamamlarsam, indirim devam edecek olursa, o sırada araya başka aksilik girmezse... İnternetim de şuan inadına acayip yavaş. 3 dk oldu üye ol butonunu tıkladım ve sonunda zaman aşımı hatası verdi.

Ben bu mesajı yazarken en az 3 kişi daha almış. Bitirmeyin da :lol:

yesimk06' Alıntı:
http://www.incehesap.com da arkadaslar ben okul için aldım bir tane. Azar azar veriyorlar.refresh yapın çok az stok kaldı. Güvenilir site. Daha önce de alışveriş yaptım.
Hocam sen bu durumu nasıl fark ettin ya... :)

Yalnız bi gariplik var, son 15 tane idi şimdi 42 oldu, adamlar alelacele hepsini satacaklar herhalde :D

Arkadaş sepete atıyom ödeme sayfasında ürün gözükmüyor ya.. Neden olabilir.. ?

Sürünen internetimle, hızlı rakiplerin arasından sıyrılarak ben de bi tane aldım :++: Bu kadar uğraş sonunda alabilmiş olmanın verdiği başarı hazzını anlatamam. Bedava verseler ancak bu kadar olurdu :lol:

Toshiba 32 gb var.
Hasta ediyor beni.
Bir kez de bilgisayara taktığımda sorunsuz açılsın, hiç olmadı.
Bilgisayardaki tüm usb girişleri deniyorum.
Bazen a girişine takınca açılıyor, bazen b girişine, c girişine...
Bazen de bilgisayarı kapatıp açmak zorunda kalıyorum.
Sandiskleri nereye taksam açıyorum. :)
Var mı böyle birşey yaşayan?

Bu arada aynı ürünü ben 5 TL ye almıştım o da kargo ücreti idi, tabi kazandığım 20 TL kuponla :D
Burada da 1 TL indirim hakkım varmış ama kullanamadım acele ile. Üye olana yorum yapana vs. indirim veriyorlar isterseniz biraz onlarla uğraşıp 1-2 TL daha indirin :)

Geri