BU sıvava bafradan giren yok mu netini görelim.....

Kodla Büyü
ben bafralıyım. sinop boyabat dayım hocam. o yüzden açtığınız konu dikkatimi çekti. ama bana sorarsanız giren çoktur diye düşünüyorum.

kolay gelsin.

sizede kolay gelsin bunu hiç iyi söylemediniz bir kişi dahi girse benim şansım 0 diye düşünüyorum.................

neden? bafra da 2 kişi alacaklar. sınava girmek demek illada eğiticilik yapmak demek de değil. burada 2 tane bölüm şefi olan arkadaşda sınava girdi. ama onlar kesinlikle yapmayacaklar. ben yapıp yapmamak arasında kararsızım. Zaman gösterecek. akşamları eğiticilik yapacaksınız bissürü ukala tip olacaktır eminim. Bunların karşısında sabırlı ve yeterli bilgi donanımına sahip olmak gerek diye düşünüyorum.
Bilgisayar öğretmenliğini biritipde yeterli olamayak arkadaşım yok bence ama zamana ihtiyaçları var. Kendilerini geliştirip saha koşullarına alışana kadar bir süre geçmesi gerekiyor.
O yüzden üzülmemek gerek. bu ve bu gibi sınavlar hep oldu. gene olacak. Hayatımız sınavlarla gecti.

BAFRA DAN 50 +33 = 88 CEVAP ANAHTARINI ALMIŞTIM. NET KESİN SONUÇLAR...BAFRA İLÇE MEM DE YERİM HAZIRDIR. İKİ KİŞİDEN BİRİSİ BENİM. DİĞER MESAİ ARKADAŞIMI MERAK EDİYORUM.

Geri