Bu Sitenin Tema ve Tüm Modüllerini İsteyen Varmı ? Paylşblrm

Kodla Büyü

selcuk_hoca

Aktif Üye
ARKADAŞLAR SİTEMİZİ İNCELEYİN. HOŞUNUZA GİDEN MODÜL , BİLEŞEN YADA TEMA OLURSA YORUM YAPIN PAYLAŞIRIM.
Bu arada sizlerden site hakkında yorumda bekliyorum Lütfen eksiklerimi bana bildirin çok sevinirim :+1:

TEMAYI PAYLAŞTIM. HELİX UZANTISIDA VAR. TEMA AÇMAZSA HELİX DE KURUN.

Önizleme : http://www.hocalarilcesi.com/

Ekli dosyalar

• shaper_neo_template.zip
    934.3 KB · Görüntüleme: 463
  • helix.zip
    125.7 KB · Görüntüleme: 364
hocam çok güzel olmuş,ben joomlada yeniyim.
tema ve modul kurulumunda yardımcı olursan tema ve modullari isitoyurm.
teşekkürler.

Hocam tema gayet şık ve sade. ama bana göre bannerin üstündeki siyah şerit olan kısmı kaldırsanız daha güzzel olur gibime geliyor... ayrıca sizden bu joomlanın kurulum dosyalarını , tema dosyasını modüller dahil istiyorum hocam :)) okulumuzun web sitesi için uygun hale getirmek istiyorum.. Normalde hazır portal kullanma taraftarı değilim ama artık kendim uğraşmak istemiyorum

Hocalarım okuldayım şuan. en kısa sürede buradan paylaşım yapıcam. söz. Modüllerle bileşenler paralı aldım. Önce bi onları ayıklayayım :) 1 hafta içinde de herşeyini paylaşmış olurum.

evtt biraz degişiklikle okul sitesi olur.. bannerda ekliyeceksinz sanrm.. manşet sistemide güzel bence ama bazı kulllanıcılr için uygun olmayabiliyor... tema ve modulleri eklersenz arsivde bulnsun..

Hocam Kolay Gelsin.
Joomlada yeniyim. bende köyüm için böyle bir site düşünüyorum.
harika olmuş. ancak bu adar olur yani diyebilirim.ellerine sağlık.

sitenin (www.hocalarilcesi.com) bileşenlerini ve detaylı kurulum notlarını bana yolalrsan inan çok makbule geçer. şimdiden teşekkürler.

çok güzel olmuş hocam.ben de tüm bileşenleri ve modülleri isterim..Şimdiden teşekkürler..

Hocam güzel olmuş... Bana da yollarsanız seviniriz... Emeğinize sağlık...

Hocam manşet haberde kullandığınız bileşenin ismi nedir? Ücretli mi?
paylaşırsanız eğer ben de tamamını isterim:)

Geri