Bu Şablondan Okul Sitesi Olur mu ? Harika Bir Tasarım.

Kodla Büyü

selcuk_hoca

Aktif Üye
Arkadaşlar bu şablon ücretsiz dağıtılıyor ve ben editlemeye başladım bile.
Harika bir okul sitesi olacağından eminim ama genede siz büyüklerime danışmak istedim.

Önizleme : http://www.hocalar.site88.net/

Not : Bazı Tecrübeli arkadaşlar bu tür paylaşımları google de tıklanma yada üst sıralara çıkma olarak algılıyor.
Server free olduğu için böyle bir sıkıntımız yoktur. Şimdiden söylüyoruz. zaten hocalar diye bir okul da olmaz zaten :)

Önerileriniz için teşekkürler. Ren ve Dizayn olarak öneri bekliyorum. banner öylesine koydum. demo yani

Orjinal Kurulum Aşağıdadır. Warez değil arkadaşlar rahatlıkla editleyebilirisiniz.
Yeni yaptığım Sitenin Forum Bölümüne Koydum ki Biraz Tıklansın arkadaşlar. İlçemiz olarak buna ihtiyacımız var :D
birde o sitedende okul sitesi olabilir aslında. ana sayfayı tıkladığınızda ne demek istediğimi anlayacaksınız :alkis:

PAYLAŞIM : http://hocalarilcesi.com/forum/29-jooml ... rulum.html

Not: joomla 1.7 Kurlumudur. Siz rahatça güncelelyerek 2.5 a yükseltin. Çünki Ben öyle yaptım. :++:

ben beğendim joomla konusunda bilgim yok ama bu sene bunun üzerine eğileceğim nasıl olsa vakit çok

cidden hoş bir görüntüsü var. modüllerin yerlerini değiştirerek bu hale getirdim. Editleme bitince son halini paylaşırım.

Hatta isteyen arkadaşlara Akebe Bachup yedeğini gönderebilirim. Kahrolsun Paylaşımsızcılık :wink:

üst kısımda siyah gri renk yerine daha iç açıcı renkler olabilir

selçuk hocam tebrik ederim branşın bilişim değil ama güzel paylaşımların var

bu 2.5 şablonmu anasayfada resimi bir geçiş yada menu olsaymış daha hoş dururdu

birde bu şablonu okul dışında kullanabilirmiyiz free deilmi

Bence gayet güzel bir okul sitesi olur hocam emeğine sağlık. Sadece banner a takıldım, az hareketli mi olsa ne :roll:

atatürk üde mavi ile siyahın sınırına yanaştırırsan dahaa güzel olur.
en alttaki slaytıda en başa getirsen fena olmaz. güncel haberlermiş gibi olabilir

resim container dan taşmış hocam.

Ekli dosyalar

• 1.jpg
    1.jpg
    123.9 KB · Görüntüleme: 1,263
hocam anasayfa için çok güzel fakat diğer sayfalar için içerikleri ortadaki dar bölgeye sığdırmanız zor ve görsel yönden zayıf olur. diğer sayfalarda orta sütunu genişletebiliyorsanız template çok hoş. tarzım değil template ama güzel bir tasarım.

Gayet güzel olur. Hatta bittikten sonra bizimle de paylaşırsanız daha da güzel olur. :)

ogretmen006' Alıntı:
selçuk hocam tebrik ederim branşın bilişim değil ama güzel paylaşımların var

bu 2.5 şablonmu anasayfada resimi bir geçiş yada menu olsaymış daha hoş dururdu

birde bu şablonu okul dışında kullanabilirmiyiz free deilmi

hocam kesinlikle warez değil . modüllerin yerini oynayabilir istediğiniz kadar modül ekleyeblirisiniz.
Bu joomla 1.7 tabanlı . ama güncelleyerek 2.5 a yükseltiliyor. zaten joomla.org dede update lar var.
Teşekkür ederim iyi dilerikleriniz için. paylaşıyorum birazdan hocam.

tevfikdemir02' Alıntı:
hocam anasayfa için çok güzel fakat diğer sayfalar için içerikleri ortadaki dar bölgeye sığdırmanız zor ve görsel yönden zayıf olur. diğer sayfalarda orta sütunu genişletebiliyorsanız template çok hoş. tarzım değil template ama güzel bir tasarım.

hocam bahsettiğiniz sorun modüllerin yerini değiştirmekle yada anasayfa dışındaki diğer tüm sayfalara sadece solunua yada sağına modül tayin ederek gidieriliyor.
Paylaşacağım ama bu 1.7 arkadaşlar güncellenerek yüksetiliyor.

bilisim-tef' Alıntı:
Gayet güzel olur. Hatta bittikten sonra bizimle de paylaşırsanız daha da güzel olur. :)

hocam hemen paylaşıyorum ama editsiz halini :) çünki 9 tane sitem var şuan onlarla işim var. bitene kadar uzun sürer.
birazdan paylaşıyorum.

hocam baktım her menu için ayrı sayfa var yani her sayfadaki başlıklar ayrı anladığım kadarıyla niçin ifframe kullanmadın siten daha hızlı açılırdı..
ama site okul için güzel duruyor fazla ugrasa girmezsin

hocam dreamweaver programı ile rahatça istediğini alırsın sayfa kaynagını görüntüle deyip istediğin kod kısımını almak için sitedeki yazılı olan kısmı ctrl f ile aratıp
tam bölümü alıp sayfana yapıştır çok rahat çalısır sonra yazıları değiştirirsin.

ileri düzey dreamweaver bilgim yok olsa rahat anlatırdım.

bak buda benim yaptığım site tabi müdür demese yapmazdım :) http://fikretunluyibo.meb.k12.tr/

Geri