BU ŞABLONA BAYILACAKSINIZ. OKUL YADA WEB SİTENİZDE KULLANIN.

Kodla Büyü

selcuk_hoca

Aktif Üye
ARKADAŞLAR WEB ŞABLONUMU PAYLAŞIYORUM. ISRAR ETTileR BENDE SİZLERİNDE İŞİNE YARAYACAĞINI DÜŞÜNDÜĞÜM İÇİN PAYLAŞMAK İSTEDİM. OKUL SİTENİZ YADA KENDİ WEB SİTENİZDE KULLANABİLİRSİNİZ.
HARİKA BİR WEB SİTE ÖRNEĞİDİR. HTML

ÖNİZLEME : http://www.mollahamza.meb.k12.tr/

İNDİR : meb-k12-tr-f122/harika-bir-meb-k12-tr-uyumlu-sablon-paylasiyorum-html-t85858.html
SİTEDE ÇALAN MÜZİĞİ İSTEYEN ARKADAŞLAR. DOSYAYI EKLEDİM. ASLINDA İNDİRDİĞİNİZ ŞABLONDA DA VAR. FON DİYE KLASÖR VAR ONUN İÇİNDE DE AYNI MÜZİK MEVCUT.

NOT: ARKADAŞLAR AKLINIZA SİTE POPÜLARİTESİ FALAN GELMESİN. ZATEN SİTE KÖY OKULU SİTESİ VE GOOGLE DA İLK SIRADA ÇIKIYOR. ISRARLA PAYLAŞMAMI İSTEYEN ARKADAŞLAR olduĞU İÇİN PAYLAŞTIM.
ANA SAYFADAKİ HABER BANNER VE RENKLER ÇOK GÜZEL.

Ekli dosyalar

• fon.rar
    794.3 KB · Görüntüleme: 1,106
sorma kardeş , köy okuluna yakışır bir müzik :D Kardeşim sınıf öğretmeni yeni atandı bu okula , bende neşeli bir sitesi olsun istedim ve bu şablonu yaptım. üzerinde dreamweawer le çalışsın öğrensin artık.

Uğraşmışsınız emeğinize sağlık ama çok iddialı başlıklar atıyorsunuz bence :? .

Beden eğitimi öğretmeniniden bu kadarı beklenir hocam. ayıpsın :) Keşke bilgisayar okusaydım. çok istedim ama olmadı.

selcuk_hoca' Alıntı:
Beden eğitimi öğretmeniniden bu kadarı beklenir hocam. ayıpsın :) Keşke bilgisayar okusaydım. çok istedim ama olmadı.
Senle branş değişimi hakkımız olsaydı keşke :D Branşını seninle değiştirmek isteyecek byüzlerce BT öğretmeni vardır zannımca. (Yanlış anlama. Teknolojiyi çok severim ama şu anki Bilişim Eğitimini değil)

selcuk_hoca' Alıntı:

Elinize sağlık, şarkının / grubun adı neydi hocam ?

Ben Bayılmadım :D

Bilişim öğretmeni olsaydınız hocam eh işte derdim ama bir beden eğitimi öğretmeninin emeği için 10 numara olmuş. Tebrik ederim.

Umarım daha da güzellerini yaparsınız.

Saygılar

müziğe bayıldım ama siteye değil :D
site alıntı bu arada biliyom ben bunu

teşşekkür ederim arkadaşlar. kafkas hocam eyvallah , zamanla site dahada hoş olur . ben artık joomla ya sardım :) uğraşıyorum boş zamanlarımda. kendime ait web sitemi html dreamweaver le yapmıştım.
http://selcuksahin.xp3.biz/ ama şimdi joomla ile birşeyler öğrenmeye çalışıyorum. çalışmama göz atabilirmisin tavsiyeleriniz bana onur verir. joomla sitem http://selcukhoca.xp3.biz/

branş değişikliği yokki kardeş. keşke olsa :D

lion26' Alıntı:
müzik güzelmiş.müziği de yükler misin acaba.hayırlı olsun site.
Hocam ben de müziği istiyorum. muhtemelen içinde empi3 geçtiği için verdiğin link hatalı hocam. çok büyük değilse buraya yükleyebilirsin.

sitede çalan müziği isteyen arkadaşlar. buyurun bu parça sizlere gelsin :+1:

Ekli dosyalar

• fon.rar
    794.3 KB · Görüntüleme: 66
Selçuk hocam hangi film / grup acaba hatırlıyor musun, youtube linkini atabilir misin? şarkyı indirmiştim zaten de grubun başka müziklerine bakmak için sormuştum ben.
Teşekkürler.

HOCAM KEMAL SUNALIN İYİ AİLE ÇOCUĞU FİLMİNDEN... ASLINDA KEMAL SUNALIN TÜM FİLM MÜZİKLERİ MEVCUT BENDE YILLAR ÖNCE İNDİRMİŞTİM AMA OKULDAKİ BİLGİSAYARDA. ORDA İSİMLERİ YAZIYORDU YARIN BAKİM OKULDAN İSİMLERİNİ YAZARIM HOCAM

Bir beden eğitimine göre çok iyi hocam elinize sağlık. Gayretiniz yeter :+1:

TEŞEKKÜRLER ARKADAŞLAR. SİZLERE LAYIK OLMAYA ÇALIŞIYORUZ. HEPİNİZDEN ALLAH RAZI OLSUN.

UNTMAYIN GELECEK PARMAKLARIMIZIN UCUNDA :D

haberler sayfasındaki müzik çok duygulandırdı.

ASLINDA BU OKULUN YARDIMA ÖYLE BİR İHTİYACI VARKİ ANLATAMAM. ZAMANLA İNŞALLAH (KARDEŞİM ) ÇÖZER. 15 HANESİ OLAN BİR KÖY OKULU VE KÖYLÜLER ÇOK FAKİR.

Geri