Bu ne anlama geliyor sizce?

Kodla Büyü

mihmandar1

Aktif Üye
Içeriği anlaşılıyor lakin şair burada ne demek istiyor sizce?

Ekli dosyalar

• IMG-20231112-WA0015.jpg
    IMG-20231112-WA0015.jpg
    102.5 KB · Görüntüleme: 246
Ücretli öğretmenlere 2 saate 1 saat fazla verecekler bizdeki 10+1 gibi
2. madde merkez teşklatında çalışan öğretmenlerin ekdersleri artmış bizim gibi 18 saat almayacaklar

Alanlarına bakılmaksızın Fatih Projesinin tüm bileşenlerinin geliştirilmesi ve yürütülmesi, teknoloji odaklı öğrenme senaryolarının geliştirilmesi, elektronik içeriklerin üretilmesi ve denetlenmesi çalışmalarını yürütmek üzere Bakanlık Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğünde geçici olarak görevlendirilen yönetici ve öğretmenler haftada 27 saat

BTR'de dahil, artık haftada 18 değil, 27 saat ek ders alacağız, çok açık yazıyor.
Bizim görevlendirmemiz zaten YEĞİTEK tarafından GEÇİCİ olarak yapılıyor.

Alanlarına bakılmaksızın Fatih Projesinin tüm bileşenlerinin geliştirilmesi ve yürütülmesi, teknoloji odaklı öğrenme senaryolarının geliştirilmesi, elektronik içeriklerin üretilmesi ve denetlenmesi çalışmalarını yürütmek üzere Bakanlık Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğünde geçici olarak görevlendirilen yönetici ve öğretmenler haftada 27 saat

BTR'de dahil, artık haftada 18 değil, 27 saat ek ders alacağız, çok açık yazıyor.

Keşke hocam ama orada müdürlük binasında çalışanları kastediyor.

BTR görevlendirmesini valilikler yapıyor

Geri