Bu nasıl bir doktor

Kodla Büyü

moonlight

Aktif Üye
Bugün oğlumu doktora götürdüm.benim oğlan biraz muayene olmaya direnince bak sana iğne yaparım diye tehdit etti.yetmedi kulağını çekerim diyor.nasıl bir dönemde yaşıyoruz bu insanlar bu özgüveni nerden buluyor cidden anlamıyorum.Bunu yapan bir çocuk doktoru.bu zihniyetteki kişilerin yaptığı muayene ne kadar doğrudur oda tartışılır.

E yani senin çocuğunda fazla hiperaktifmiş demekki.
Hem hasta hemde hareketli.Ayrıca, Öğretmen çocuğu biraz oturaklı olur.Efe gibi durur, ama efelenmez.

E yani...........Sanırım öğretmensiniz.
Siz sınıfta dolaşan, gürültü yapan ve kavga etme eğilimi olan bir öğrencinin başarılı olduğunu gördünüzmü? Düşünün ki oğlunuzun birde eğitim hayatı olacak ve eğitim toplu ortamlarda yapılır. Şimdiden saygılı ve oturaklı olarak Türk geleneklerine uygun yetiştirelim.Yoksa öğretmen ve sınıf değiştirmek sürekli gündeminizde olur.Unutmayınız ki İlk eğitim ailede verilir. Sonra öğretmen beğenmeyip birde bundan Şikayet etmeyelim.
Sağlıcakla kalın.

Keşke çocuğumun şımarıklıktan değilde doktordan endişelendiği için muayene olmak istemediğini düşünebilseysiniz.çocuğun korktuğunu gören bir çocuk doktorunun göstereceği tavır nedir onu sakinleştirmek.benim yakındığım konu bu iken siz nasıl olduda konuyu başarısızlığa getirdiniz onuda çözemedim.

Re: Ynt: Bu nasıl bir doktor

GRİNGO' Alıntı:
E yani...........Sanırım öğretmensiniz.
Siz sınıfta dolaşan, gürültü yapan ve kavga etme eğilimi olan bir öğrencinin başarılı olduğunu gördünüzmü? Düşünün ki oğlunuzun birde eğitim hayatı olacak ve eğitim toplu ortamlarda yapılır. Şimdiden saygılı ve oturaklı olarak Türk geleneklerine uygun yetiştirelim.Yoksa öğretmen ve sınıf değiştirmek sürekli gündeminizde olur.Unutmayınız ki İlk eğitim ailede verilir. Sonra öğretmen beğenmeyip birde bundan Şikayet etmeyelim.
Sağlıcakla kalın.
Önce eğitim
+1000000.......

Geri