Bu laptop nasıl???Yardım

Kodla Büyü

forevertogether

Site Gezgini
Arkadaşlar ben bu laptop'u almayı düşünyorum sizce param heder olur mu?
CPU Hızı
CPU Bus Hızı
CPU Ön Bellek
RAM Kapasitesi
RAM Tipi
HD Kapasite
VGA RAM
VGA Chipset Markası
VGA Chipset Modeli
Ekran Boyu (inch)
Monitör Tipi
Maksimum Çözünürlük
Optik Sürücü
Mobil Özellikler
Mobil Özellikler
Mobil Özellikler
Mobil Özellikler
İşletim Sistemi
Ağırlık (Kg)

PENRYN INTEL CORE 2 DUO T9300
2.5 GHz
800 MHz
6MB
3 GB
DDR2
250 Gb
512 Mb
ATI
HD2600
15.4 " COLOUR SHINE
WXGA
1280*800
DVD±RW Double Layer
BlueTooth
Kamera
Kart Okuyucu
Wireless
Win Vista Premium Tr
2.6 KG

fiyatı
12x210,80 YTL (KDV Dahil)
2.529,57 YTL (KDV Dahil)

kardes bu laptop parasına gore iii.. ama nerde kullancan? ne gibi işler yapcan? bende de ATI ekran kartı var ama fazla bi verim alamadım.. bence biraz daha ii bi ekran kartı modellerini düsünebilirsin..mesela GeForce 7300 serisi güsel.. tabi senin seçimine kalmıs...
tabi bide nerde kullancağın onemli bi konu :?:

Ben masaüstünü ıskartaya çıkardım ve masaüstü almak istemiyorum biraz üst düzey bi laptop alayım dedim(tabi masaüstünün yerini dolduramaz ama)Bana Adobe Cs serisinde sorun çıkarmasın istiyorum.Ekran kartı işimi görür diye düşündüm hatta bunu sırf ekran kartı için seçmiştim????sizce???

hocam 2400 ytl ye bulabilirim istersen sana
asus ASUS X52SA T9300 C2D 2.5/3GB/250G/X2600/15.4/VHP

Bilgisayar süper bence.
Ama ben bu parayı vermem şahsen.
Teknoloji sürekli değişiyor. En yeni çıkanı alırsan her zaman kaybedersin. şu anda 2500 ytl seneye 1000 ytl ye düşer. Ama para sorun değil diyorsan süper bi makine hemen al derim.

mystreous' Alıntı:
Bilgisayar süper bence.
Ama ben bu parayı vermem şahsen.
Teknoloji sürekli değişiyor. En yeni çıkanı alırsan her zaman kaybedersin. şu anda 2500 ytl seneye 1000 ytl ye düşer. Ama para sorun değil diyorsan süper bi makine hemen al derim.

aynı fikirdeyim, eger bu konfigürasyonu zorlayacak islemler yapmayacaksan 3d tasarım, oyun oynama v.s gibi bence gereksiz. bizde genelde olmusken en iyisi olsun mantıgı var ama yine de ihtiyaca gore bilgisayar alınmalı die dusunuyorum!

Geri