Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama

Bu gerekçe ile Görevlendirme yapılmayabilir mi?

Konu, 'Her Telden' kısmında koray45 tarafından paylaşıldı.


Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal

  1. koray45

    koray45 Seçkin Üye Seçkin Üye

    Kayıt:
    9 Eylül 2009
    Mesajlar:
    403
    Beğeni:
    0
  2. netame

    netame Süper Üye Süper Üye

    Kayıt:
    19 Eylül 2007
    Mesajlar:
    1.703
    Beğeni:
    5
    evet hocam, mevcut şartlara göre uygulama doğru gibi görünüyor
     
  3. e_nes

    e_nes Aktif Üye

    Kayıt:
    2 Nisan 2008
    Mesajlar:
    104
    Beğeni:
    0
    yazıya göre evet hocam
     
  4. light

    light Seçkin Üye Seçkin Üye

    Kayıt:
    29 Ağustos 2009
    Mesajlar:
    579
    Beğeni:
    15
    Manisa da diğer bazı iller gibi öncelikle fatih kurulu olan okullara görevlendirme yapyor. Aslın da normal çünkü bakanlık yazısının 1.maddesinde koyu renkle yazan kısımda:
    Görevlendirmelerde proje kapsamında donanım kurulumu tamamlanan okullara öncelik verilecek, bu okullarda ihtiyaç varken diğer okullara görevlendirme yapılmayacaktır. İbaresi yer alıyor.
     
  5. tefbilisim

    tefbilisim Seçkin Üye Seçkin Üye

    Kayıt:
    6 Ağustos 2012
    Mesajlar:
    286
    Beğeni:
    25
    Evet bayramdan sonrayı bulacak sanırım tüm illerde görevlendirmeler.
     
  6. hasari

    hasari Hiperaktif Üye Hiperaktif

    Kayıt:
    3 Eylül 2007
    Mesajlar:
    11.781
    Beğeni:
    436
    Tarihi yanlış atmışlar. :)
     
  7. koray45

    koray45 Seçkin Üye Seçkin Üye

    Kayıt:
    9 Eylül 2009
    Mesajlar:
    403
    Beğeni:
    0
  8. biltek2007

    biltek2007 Hiperaktif Üye Hiperaktif

    Kayıt:
    8 Haziran 2007
    Mesajlar:
    2.613
    Beğeni:
    3
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal