[BU DA BENDEN]5.SINIFLAR 1.DÖNEM 1.YAZILI

Kodla Büyü

elrond

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
buyrun arkadaşlar..faydalı olması dileğiyle...bazı hocalarımın sorularıdan da faydalandım...onlara da teşekkür ederim...haftaya yapacağım sınavları inşallah.

düzeltme...arkadaşların istekleri doğrultusunda hatalar giderilmiş olup son halidir sevgili hocalarım...artık ben yatar..yeter gari :)

Buyrun

bu da WORD hali

Ekli dosyalar

• 2014 - 2015 5.sınıf 1.yazılı.rar
    371.1 KB · Görüntüleme: 1,158
  • 2014 - 2015 5.sınıf 1.yazılıWORD.rar
    538.6 KB · Görüntüleme: 851
tzcn' Alıntı:
Eline sağlık hocam.
20. soru hem D/Y hem de bulmaca olmuş.
o soru ahmetfx hocamındır sayın hocam...kendisine teşekkürler buradan...

yorumlarınız için teşekkürler...

şimdi tekrar bakınca gördüm @tzcn hocam...iki tane 20. soru var...düzelteceğim..neyse fazla mal göz çıkarmaz. dikkatin için saol

Elinize sağlık hocam sorular güzel. Çıktı aldığınızda dosyalardaki uzantılar okunmayabilir (Soru 18) +WinRAR'da uzantı metni simgede yok, inşallah yaparlar ve ortadaki sütun boş kalmış.

ahmetfx' Alıntı:
Elinize sağlık hocam sorular güzel. Çıktı aldığınızda dosyalardaki uzantılar okunmayabilir (Soru 18) +WinRAR'da uzantı metni simgede yok, inşallah yaparlar ve ortadaki sütun boş kalmış.
hocam düzeltip tekrar gönderdim 1.mesajda mevcut.iyi geceler.

Hocam çok güzel sorular olmuş, ben çok beğendim. Memleketimin Kapalıçarşısı'nı da yazmışsın:) Ortaokulda oralarda gezerdim, nostalji yaşamış oldum bu güzel sabahta:)

@zeyneptngr güle güle kullanın hocam.@Olcay Büyükçapar hocam oralar çook değişti şu an...bak bi anlaşma yapalım...sende benim memlekettesin..ne dersin...bi becayiş patlatalım mı? :)

bu da benden olsun...

Ekli dosyalar

• 1.dönem 1.yazılı.rar
    12.8 KB · Görüntüleme: 36
Çok beğenerek sorularını okuduğum ve 2 soruyu alıntı yaptığım sınavdır.Teşekkürler hocam ,elinize sağlık..

eda_tr' Alıntı:
Çok beğenerek sorularını okuduğum ve 2 soruyu alıntı yaptığım sınavdır.Teşekkürler hocam ,elinize sağlık..
beğenmenize sevindim hocam...iyi kullanımlar

Geri